Skocz do zawartości


Zdjęcie

> Problem Z Kartą Wifi Linksys Notebook Adapter Wpc54g V3 na Xp


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Nell

Nell

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 12 09 2007 - 16:24

Witam,

Przeinstalowywałam sobie system (XP Pro + SP 2) w notebooku i mam problem z kartą wifi (Linksys wireless-G Notebook Adapter WPC54G V3) "urządzenie nie może znaleźć odpowiednich wolnych zasobów, których można użyć (kod 12) Jeśli chcesz używać tego urządzenia, musisz wyłączyć jedno z urządzeń występujących w systemie".

Instalowałam kartę na różnych sterownikach, zaktualizowałam systemowe, szukałam w necie. Nie wiem jak dojść, które urządzenia sprawiają konflikty i jak się zabrać za ich wyłączanie. Mój dostawca netu poradził spróbować przydzielić zasoby na nowo w BIOSie, Xp-kowa pomoc jak zwykle albo zbyt ogólnikowa albo pełna nieznanych mi skrótów :|

Dodam, że mam na tym laptopie też zintegrowaną Realtek RTL8139/810x Family Fast Ethernet NIC, ale jej wyłączenie nie pomaga. Przed przeinstalowaniem kompa Linksys mi działał rzez prawie rok, potem nagle przestał.

Any ideas?
Z góry dzięki za rady:)

Nie wiem czy to wam potrzebne: Toshiba Satellite L10, Windows XP Pro + SP2, Celeron M 1,6Ghz, HDD 80GB (NFTS), 512MB, BIOS: Toshiba ver 2.4.
Acha, nie wiem czy to ma sens, może to zbieg okoliczności, ale w międzyczasie zmieniałam mu dysk (wcześniej był 60GB i uległ mechanicznemu uszkodzeniu), chyba jakoś po tym przestała działać zewn. karta wifi.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych