Skocz do zawartości


Prezydent RP nie żyje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Sicknature_*

Gość_Sicknature_*

Napisano 10 04 2010 - 10:09

http://fakty.interia.pl/swiat/news/pilne-samolot-z-prezydentem-rozbil-sie-w-rosji,1462868

  • 0

#2 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 10 04 2010 - 10:20

Faktycznie, tyle osób to tragedia...

  • 0

#3 Gość_Sicknature_*

Gość_Sicknature_*

Napisano 10 04 2010 - 10:24

Sporo ważnych osób w państwie nie żyję. Każda śmierć niewinnego niczemu człowieka jest tragedią.
  • 0

#4 Jakub566

Jakub566

    Pedobear

  • 897 postów

Napisano 10 04 2010 - 10:36

To poważna sprawa - po pierwsze tyle niewinnych osób, po drugie ważne osobistości. Faktycznie...to jest tragedia.

A po za tym, to wszystko jest zbyt dziwne żeby było prawdziwe - nie możliwe że wszyscy zginęli.
  • 0

#5 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 10 04 2010 - 10:43

To chyba jeden z pierwszych (albo pierwszy) przypadek, że w wypadku połowa rządu zginęła?
  • 0

#6 Jakub566

Jakub566

    Pedobear

  • 897 postów

Napisano 10 04 2010 - 11:14

W Tvp Info mówili, że to największa katastrofa w historii Polski. Jak jesteście zainteresowani sprawą to włączcie ten kanał - jest tam relacja na żywo non stop o tym wszystkim.

///Poszperałem trochę i znalazłem listę dokładną osób, które zginęły:

Spoiler

  • 0

#7 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 10 04 2010 - 11:22

Na kazdym kanale jest to samo, więc tvp info nie potrzebne.
  • 0

#8 Jakub566

Jakub566

    Pedobear

  • 897 postów

Napisano 10 04 2010 - 11:26

Na kazdym kanale jest to samo, więc tvp info nie potrzebne.

Wiem.

Ale wracając do samego zdarzenia - to nie wiem co powiedzieć. Takie smutne wiadomości od rana dostała cała Polska...
  • 0

#9 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 10 04 2010 - 14:30

Tragedia niesamowita , zgineli główni dowódcy polskich wojsk itp , i wez Tu wierz w Boga...

Użytkownik jackass edytował ten post 10 04 2010 - 14:31

  • 0

#10 Gość_Wedge_*

Gość_Wedge_*

Napisano 10 04 2010 - 14:46

http://www.tvn24.pl/...,wiadomosc.html szczątki.. dobrze ujęte.
Trzeba żyć dalej, państwo da sobie radę.

Użytkownik Wedge edytował ten post 10 04 2010 - 14:49

  • 0

#11 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 10 04 2010 - 14:49

"I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego...
...a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą, wrogi najeźdzca ze wschodu uderzy"
- Nostradamus

Oby Ta przepowiednia się do końca nie sprawdziła...

Użytkownik jackass edytował ten post 10 04 2010 - 14:50

  • 0

#12 Gość_Wedge_*

Gość_Wedge_*

Napisano 10 04 2010 - 14:50

Pomyślałem to samo, jesteśmy osłabieni, oby tylko wieczorem nie pojawiła się wiadomość "ogłoszono stan wojenny".

  • 0

#13 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 10 04 2010 - 14:53

Wiesz ja jak to usłyszałem to odrazu mi to przyszło na myśl , dobrze że nie zginął Premier i marszałek sejmu bo byłoby bardzo zle... Nie ma kto rządzić armią.

W pewnym sensie "wykrakałem" to, bo juz od dawna mówiłem że te ich stare gruchoty kiedyś się rozbiją.

Użytkownik jackass edytował ten post 10 04 2010 - 14:54

  • 0

#14 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 10 04 2010 - 14:55

"I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego...
...a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą, wrogi najeźdzca ze wschodu uderzy"
- Nostradamus

Oby Ta przepowiednia się do końca nie sprawdziła...

Przepowiednie tego szaleńca mają to do siebie, że ich przypadkowe wersety dopasowywane są do zaistniałej sytuacji.
  • 0

#15 Jakub566

Jakub566

    Pedobear

  • 897 postów

Napisano 10 04 2010 - 16:31

Co tak ten Katyń nas nie lubi? Delegacja leciała do niego żeby uczcić to co było 70 lat temu i sama zginęła. To jest dziwne po prostu..
  • 0

#16 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 10 04 2010 - 17:56

Szkoda tych ludzi z poza polityki, pilotów, stewardes i innych osób, i tego generała a reszta do dobrze że ich szlak trafił, jak biedakowi dziecko na rękach umiera, bo biedak nie ma za co wykupić lekarstw dla dziecka, to polityka to G..... obchodzi ważne że on ma, szkoda że tam nie było Tuska i i całej świty, premiera plus całego sejmu. Chodzą teraz koło kamer i szlochają w kamerę i mikrofon, a w łowie kłębią się myśli o stołkach, plecach, i co mogą uzyskać poprzez śmierć tej elity politycznej, zachowują się jak szakale, hieny one też wydają takie dźwięki ni płaczu ni śmiechu, jak krążą nad padliną.
Tusk już zaciera ręce i wszyscy z PO, że wygraną mają w kieszeni, jak na stołek prezydencki tak i na premiera.
Ja jako zwykły, przeciętny, ten na dole obywatel tego kraju, nie zamierzam z powodu śmierci tej elity politycznej lać łzy z oczu, nawet powiem ostro, cieszy mnie ich śmierć tak cieszy. A błędy to bóg niech im wybaczy ale nie ja.
Szkoda tylko mi tych co przez głupotę polityczną, ucierpieli, pozostali i ich rodziny, i im składam szczere z ubolewaniem kondolencje z powodu tej tragedii.
  • 0

#17 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 10 04 2010 - 17:59

brustus proszę Cie lepiej Tu nie pisz... Twoja inteligencja jest na bardzo niskim poziomie i nie chcę Cię obrażać.

Użytkownik jackass edytował ten post 10 04 2010 - 18:01

  • 0

#18 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 10 04 2010 - 18:11

Szkoda tych ludzi z poza polityki, pilotów, stewardes i innych osób, i tego generała a reszta do dobrze że ich szlak trafił, jak biedakowi dziecko na rękach umiera, bo biedak nie ma za co wykupić lekarstw dla dziecka, to polityka to G..... obchodzi ważne że on ma, szkoda że tam nie było Tuska i i całej świty, premiera plus całego sejmu. Chodzą teraz koło kamer i szlochają w kamerę i mikrofon, a w łowie kłębią się myśli o stołkach, plecach, i co mogą uzyskać poprzez śmierć tej elity politycznej, zachowują się jak szakale, hieny one też wydają takie dźwięki ni płaczu ni śmiechu, jak krążą nad padliną.

-1

Myślisz w bardzo prymitywnych kategoriach, nauczony przez otoczenie pojęć takich jak "koryto" albo "złodziej". Wyobraź sobie że poza byciem politykami, byli też ludźmi, z taką samą wolą i prawem do życia (powtarzam to co napisałem w SB). Sam nigdy nie popierałem Kaczyńskiego, nie był wg mnie dobrym prezydentem. Ale to ciągle człowiek.
  • 0

#19 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 10 04 2010 - 19:43

Zgadzam się z tobą polityk też człowiek, taki jak przeciętny Kowalski i jak Kowalskiemu biednemu umiera dziecko na rękach bo nie stać go na lekarstwa, bo w sejmie ba żaden polityk nie walczy o poprawę bytu narodu, ba wręcz gotowy oskarżyć że jest się komunistą. I co takiego człowieka ma mi być żal, może jeszcze roztkliwiajmy się nad Anty Chrystem ( aniołem upadłym), że podpadł bogu i został strącony w odchłań.
Daj spokój jestem człowiekiem stworzonym na wzór i podobieństwo boga tak jak i ty i cała ludzkość, i nie jestem bogiem i nie mam zamiaru wybaczać i żałować takiego polityka.
Szkoda tylko że z nimi zginęli ludzie których nie powinna spotkać taka tragedia, i tych mi żal i szkoda oraz ich rodzin.
I jeszcze jedno ciekawe czy ta tragedia, katastrofa nauczy coś elity polityczne i czy jednak zamiast sobie kieszenie wypychać, wyłuskają kasę na nowocześniejszy sprzęt latający dla rządu, czy dalej będą tym ostatnim dalej latali.
  • 0

#20 konrad18

konrad18

    Zaawansowany użytkownik

  • 548 postów

Napisano 10 04 2010 - 19:44

Sam nie wiem co powiedzieć, nie da się tego opisać brak słów i łzy cisną się na oczy....Pierwsza moja reakcja to głęboki szok,cisza oraz nogi w pewnym momencie mi się ugięły.Teraz nie dowierzanie w co się stało zginęło wiele osób tak ważnych dla Polski jak i Prezydent oraz jego małżonka.Nie byłem jego zwolennikiem fakt nie przypadałem za nim ale nie chciałem by umierał w taki sposób,czekam na konferencje Tusk-Putin co powiedzą.Cieszy mnie to, że Rosja do tej pory fakt nie najlepsze stosunki,mogła się od nas odwrócić i powiedzieć nic się stało ale tego nie zrobiła.Pojawiają się różne plotki nie będę wymieniał jakie, bo zaraz zostanę zjechany.Ciekawi mnie też czy Polska szybko się pozbiera czy będzie chaos? Popatrzcie na daty czyżby przypadek?



10 Kwiecień 1940
pierwsza sobota 2005 w którą umarł Papież
10 Kwiecień 2010

Użytkownik konrad18 edytował ten post 10 04 2010 - 19:54

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych