Skocz do zawartości

Zdjęcie

Praca dla programisty PHP

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 OpenBrokers

OpenBrokers

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 24 05 2017 - 12:43

Open Brokers S.A. to multiagencja ubezpieczeniowa
w grupie kapitałowej Open Finance S.A.

Jeśli szukasz dobrego miejsca dla siebie i swojej kariery zawodowej,
chcesz pracować z pasją i zaangażowaniem, dołącz do zespołu Open Brokers jako:

PROGRAMISTA PHP
Miejsce pracy: Wrocław
1.jpg
DLACZEGO OPEN BROKERS?
  • nasz zespół programistów realizuje innowacyjny i długofalowy projekt dla branży ubezpieczeniowej
  • integrujemy zaawansowane systemy sprzedaży największych ubezpieczycieli w Polsce w jedną intuicyjną platformę
  • platforma Open Brokers do sprzedaży ubezpieczeń należy do najbardziej zaawansowanych systemów informatycznych na rynku
  • zaufało nam już 50.000 Klientów, a w naszym systemie pracuje 2000 Doradców w całej Polsce
  • zespół Open Brokers to 120 pracowników zaangażowanych w budowanie silnej marki na rynku
TWOJE ZADANIA:
  • utrzymanie i rozwój nowoczesnej platformy do sprzedaży ubezpieczeń
  • wprowadzanie nowych funkcjonalności w systemie
  • projektowanie interfejsów
  • optymalizacja zapytań MySQL
DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:
  • znasz PHP/ PHP OOP w stopniu średnio-zaawansowanym
  • projektujesz aplikacje w oparciu o model MVC
  • masz umiejętność wykorzystania bibliotek i frameworków (Zend)
  • masz doświadczenie w integracji systemów przez API / webservice
  • potrafisz korzystać z systemów zarządzania wersjami (SVN, Git)
  • znasz relacyjne bazy danych oraz praktyczne zastosowanie języka MySQL
  • znasz zagadnienia HTML5, JavaScript, jQuery, CSS3, AJAX
  • potrafisz pracować w zespole
DODATKOWE ATUTY:
  • znajomość testów jednostkowych (PHP Unit lub inny)
  • znajomość wzorców projektowych
  • doświadczenie w optymalizacji zapytań MySQL
CO ZYSKUJESZ W OPEN BROKERS:
  • interesującą i rozwojową pracę przy innowacyjnym projekcie w grupie specjalistów
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę i możliwość awansu)
  • dofinansowanie specjalistycznych szkoleń
  • komfortowe miejsce pracy

Prosimy o przesyłanie CV na adres: agnieszka.miklosz@openbrokers.pl

Użytkownik OpenBrokers edytował ten post 24 05 2017 - 13:11

  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych