Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Praca] [Warszawa] Architekt - Programista Aplikacji JAVA

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 CreativeCenter

CreativeCenter

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 15 02 2011 - 14:41

Creative Center, dla swojego Klienta, poszukuje osoby na stanowisko:

ARCHITEKT – PROGRAMISTA APLIKACJI JAVA

(miejsce pracy: Warszawa)

Obowiązki:

• Tworzenie założeń w zakresie architektury projektowanych systemów oraz rekomendacje wyboru właściwych technologii i rozwiązań
• Tworzenie dokumentacji projektowej
• Projektowanie i implementacja modułów oprogramowania działających w architekturze klient – serwer
• Kontrola tworzonego przez programistów kodu i dokonywanie odbiorów jakościowych wytworzonego kodu
• Tworzenie modeli bazodanowych w formie wymagań przy kreowaniu baz danych w oparciu o silniki relacyjnych baz danych.
• Pielęgnacja i rozwijanie istniejącego oprogramowania.

Wymagania:

• dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku architekta aplikacji Java lub podobnym
• dobra znajomość języka programowania Java,
• dobra znajomości baz danych
• bardzo dobra znajomość dobrych praktyk
• dobra znajomość platformy JEE (EJB3.0,JPA/JDBC) i serwerów aplikacyjnych (GlassFish, AXIS2)
• praktyczna znajomość zagadnień związanych z integracją systemów i wykorzystywanych technologii programistycznych i wzorców projektowych
• umiejętność projektowania systemów i ich integracji oraz znajomość UML
• znajomość zagadnień związanych z transakcyjnością, bezpieczeństwem, wydajnością i monitorowaniem aplikacji wielowątkowych
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile wdziane:

• znajomości technik opartych o XML (XSD, XSLT, WSDL oraz JAXB, JAX-WS lub XML Beans)
• znajomość i doświadczenie w użyciu bibliotek pomocniczych takich jak Hibernate
• doświadczenie w pracy z PostgreSQL, MySQL
• doświadczenie z językiem SQL/PgSQL oraz zagadnień związanych z projektowaniem baz danych
• praktycznej znajomości narzędzi do modelowania analitycznego
dobra znajomość narzędzi programistycznych (Eclipse i Netbeans, Maven2, Ant, SVN, Hudson)

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
• atrakcyjny system motywowania pracowników
• bogaty pakiet socjalny
• pracę nad ciekawymi projektami w młodym zespole z wykorzystaniem różnorodnych technologii programistycznych
• pracę z nowoczesnymi technologiami mobilnymi

Aby wziąć udział w rekrutacji, prosimy przesłać CV na adres rekrutacja@creativecenter.pl

  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych