Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pozycjonowanie sklepu internetowego


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#21 makensis

makensis

  Naczelny

 • 5035 postów

Napisano 09 07 2015 - 08:15

Skąd niby google ma wartościować twoją treść skoro żadne linki do niej nie będą prowadzić? Wyjątkiem są określone hasła, których próźno szukać w Google. • 0

#22 polek9

polek9

  Nowy

 • 3 postów

Napisano 09 07 2015 - 14:02

Ściągać ruch można także przez social media, wielu o tym zapomina. Pozycjonowanie lepiej zlecić osobom, które się na tym znają, jeśli nie mamy o tym pojęcia.

 • 0

#23 mozajka

mozajka

  Nowy

 • 4 postów

Napisano 09 11 2015 - 20:46

A tu kolega ma na prawdę dużo racji. A jeśli już pozycjonować to na frazy które są w trendach a nie frazy z kosmosu. Ale o socjal media nie można zapomnieć. Tylko trzeba prowadzić je na prawdę z głową i nie pod hasłem "sprzedać" ale promować swoją markę. 


 • 0

#24 adamwiertek

adamwiertek

  Nowy

 • 1 postów

Napisano 26 11 2015 - 14:51

A czy pozycjonowanie przynosi teraz efekty? Lepiej pisać dużo i interesująco a wejścia się pojawią

 

Oczywiście content jet bardzo ważny i rzeczywiście Google promuje strony z ciekawą zawartością, ale jednak pozycjonowanie wciąż jest niezbędne. Sam content nie wystarczy, ponieważ najpierw musisz ściągnąć jakiś ruch na stronę. No i tutaj linkowanie odgrywa dużą rolę. Warto też pamiętać, że nasza strona musi być też zoptymalizowana, żeby działania pozycjonerskie przynosiły rezultat. 


 • 0

#25 Yettti

Yettti

  Początkujący

 • 11 postów

Napisano 28 04 2016 - 17:09

Ja dodam jeszcze, że wybierając firmę, która zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych, warto zwrócić uwagę na proponowany przez nią model rozliczenia za wykonane usługi. Okazuje się bowiem, że tzw. "rozliczenie efektowe" nie jest wcale takie korzystne, jak mogłoby się w pierwszym odruchu wydawać. A więcej na ten temat możecie przeczytać choćby tutaj: http://funkymedia.pl/model-rozliczeniowy.html

Zapraszam do lektury, tekst naprawdę ciekawy. 


 • 0

#26 yaro86

yaro86

  Początkujący

 • 11 postów

Napisano 28 04 2016 - 21:28

Każdy komu zależy na rozwinięciu biznesu w internecie powinien znać te trzy pojęcia jakimi są social media, linki oraz pozycjonowanie.


 • 0

#27 birdmedia

birdmedia

  Nowy

 • 2 postów

Napisano 08 05 2016 - 22:10

 

Zapraszam do lektury, tekst naprawdę ciekawy. 

 

Dobry tekst. Tylko widzę, że wiele firm wciska  albo promuje model rozliczeniowy oparty na abonamencie. Niestety zwykły Kowalski wybierając pierwszą lepszą, czyli najtańszą firmę, może się grubo przejechać na abonamencie. Na tym samym blogu znalazłem również artykuł o samych kosztach pozycjonowania ( http://funkymedia.pl/pozycjonowanie-na-wage-zlota.html). Też może rozjaśnić na co tak na prawdę idą pieniądze z pozycjonowania.


 • 0

#28 xderdo

xderdo

  Nowy

 • 1 postów

Napisano 12 06 2016 - 22:29

Możliwości jest dużo. Przede wszystkim Adwords (szybkie efekty i dość niskie koszty) i pozycjonowanie (dłużej czekasz na efekt). Te metody dobrze się dopełniają, bo jeśli używasz obu, efekt dają Ci od razu Adwordsy a w międzyczasie pracujesz nad pozycją serwisu. Do tego warto dodać content marketing (blog branżowy), profile w social mediach, od czasu do czasu konkurs (można próbować z blogerami), prowadzenie kanału youtube. Na sprawnym marketingu albo https://www.eactive.pl/pozycjonowanie-stron/jak-promowac-sklep-internetowy/ dobrze opisane są wszystkie metody. No i nie można zapominać o optymalizacji strony pod wyszukiwarkę i użytkowników, od tego powinno się zacząć.


 • 0

#29 Koles pomoc albo joker

Koles pomoc albo joker

  Nowy

 • 3 postów

Napisano 14 06 2016 - 22:33

"Adwords (szybkie efekty i dość niskie koszty)" Takiej głupoty nie słyszałem, chyba że to sklep z "antycznymi figurkami boga lelele z plemienia guruguru".

Autor tematu chce założyć sklep internetowy, jak wiadomo, mamy tego od groma.

Zależnie jak bardzo spopularyzowana jest dana fraza, pod którą chcemy być pierwsi w wyszukiwarce zapłacimy dosyć słono.

Pozycjonowanie niektórych fraz mija się z celem gdyż prawie cała pierwsza strona może być załadowana płatnymi reklamami i silnie wypozycjonowanymi stronami, których przebicie trwało by długie i ciężkiej pracy miesiące.

Zapraszam do kontaktu przez prywatną wiadomość jeśli ktoś jest zainteresowany profesjonalnymi usługami SEO & web hosting

 

Profile w portalach społecznościowych odgrywają dużą rolę, organizowanie konkursów i promowanie się na "blogerach" i "youtuberach" to również świetne rozwiązanie i muszę przyznać że jedno z lepszych gdyż miałem przyjemność sprawdzić to na jednym z prowadzonych sklepów. Tutaj mamy o tyle dobrze, że ludzie interesują się wszystkim i jedni zapisują to na blogach, są stali i tymczasowi czytelnicy, wiadomo, lecz jeśli treść będzie umieszczona w odpowiednim momencie w utworze/filmie/wpisie czy innej formie przekazu, dochodzi chyba do hipnozy :)

 

Metod promowania sklepów internetowych jest sporo, musimy wybrać odpowiednie co do tematyki naszego sklepu. Trafić prosto do potencjalnego klienta czy to przez reklamę w formie nagrania, wpisu, banneru, ulotek, przekazu ustnego, marketingu szeptanego itd itp


 • 0

#30 Dama27

Dama27

  Obserwator

 • 6 postów

Napisano 08 11 2016 - 10:55

Obecnie pozycjonowanie stron internetowych stało się bardzo ciężkie. 23.09.2016 wszedł naprawdę ciężki do oszukania algorytm. Obecnie wolałabym wydać kasę na adwordsy.Użytkownik pawel315 edytował ten post 08 11 2016 - 14:46
Usuwam link

 • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych