Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pozycjonowanie sklepu internetowego

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1 Eizzy

Eizzy

Początkujący

• 26 postów

Napisano 29 10 2013 - 16:09

Próbował ktoś kiedyś pozycjonować sklep internetowy? Chce założyć swój w systemie http://wirtualne-sklepy.pl/ i zastanawiam się jak by to szło, zwłaszcza że SEO ma być głównym źródłem ruchu :)

• 0

#2 YoJoe

YoJoe

Nowy

• 3 postów

Napisano 29 10 2013 - 16:50

Pozycjonowanie mówisz ?

Mnie tu: http://wirtualne-sklepy.pl/aktualnosci/uruchomienie-uslugi-wirtualne-sklepy-pl,2.html  się duplicated content widzi :^)

O podpięciu własnej domeny nigdzie nawet jedno zdanie nie wspomina.

• 0

#3 RedCart.pl

RedCart.pl

Nowy

• 1 postów

Napisano 29 10 2013 - 17:00

Co prawda nie wiemy jak wygląda pozycjonowanie w systemie wirtualnych sklepów, za to możemy śmiało powiedzieć co my posiadamy w tym obrębie. Przyjazne linki oraz słowa kluczowe w naszym panelu administracyjnym to tylko jedne z wielu możliwości, które są po drodze do wyróżnienia Twojego sklepu na tle innych. 

Więcej informacji znajdziesz pod linkiem do naszego bloga http://redcart.pl/functions/shop/86/marketing-promocja-i-seo.html Miłej lektury :)

• 0

#4 tytanowy

tytanowy

Początkujący

• 17 postów

Napisano 12 12 2013 - 17:09

No teraz w ogole niektóre systemy do pozycjonowania, również i te nowe, proponują ofertę sprofilowaną właśnie pod kątem sklepów internetowych. Możesz też na ogół wybierać czy sterujesz pozycjonowaniem ręcznie czy zostawiasz to systemowi. Jeśli chcesz ręcznie, to spróbuj załapać się na parę darmowych webinariów - coraz więcej ich właśnie systemy do pozycjonowania organizują.

• 0

#5 lament

lament

Obserwator

• 7 postów

Napisano 24 12 2013 - 10:36

Nie znam tego systemu, ale podstawą pozycjonowania sklepów jest porządna optymalizacja oraz dobre opisy produktów. Następnie linkowanie powinno się odbywać w głąb serwisu, tj bezpośrednio na kategorię, podkategorię oraz produkty.

• 0

#6 makensis

makensis

Naczelny

• 5035 postów

Napisano 25 12 2013 - 14:14

Średni ten skrypt, zobacz stronę produktową.. H1 dla nazwy sklepu? Powielone H2, brak danych strukturalnych, długo by tu opisywać. Widać jak na dłoni, że żaden Audyt SEO nie został wykonany przed opublikowaniem sklepu.

• 0

#7 PiterBenk

PiterBenk

Początkujący

• 89 postów

Napisano 17 01 2014 - 18:07

Wizualnie łądnie to wygląda. W kodzie faktycznie jest mały bałagań. Ten kto Ci to robił, nie znał się na optymalizacji. Sklepy bardzo trudno jest wypozycjonować, bo jest tam mało wartościowej treści - i Twoim zadaniem jest to zmienić. Przydałaby Ci się jakaś pomocna dłoń. Zgłoś się do SEO Venture. Wypozycjonowali mój to i pewnie poradzą sobie i z Twoim.

• 1

#8 lagatto

lagatto

Początkujący

• 23 postów

Napisano 06 02 2014 - 20:24

Google ostatnio psikusa zrobił stronom internetowym. Więc jest ogólnie kiszka. Mam tu na myśli "Zakupy google" i ich adwords. :)

• 0

#9 edugrafia

edugrafia

Nowy

• 3 postów

Napisano 15 03 2014 - 12:34

Mimo płatnych funkcji typu zakupy grupowe oraz adwords pozycjonowanie nadal jest najbardziej opłacalną formą reklamy dla sklepu. Zadbaj o dobry tytuł strony oraz unikalne opisy produktów. Dodaj do dobrych katalogów sklepów. Rób to cierpliwie i stale. Efekty przyjdą. Wklejam poradnik jak niskim kosztem pozycjonować stronę...wprawdzie dotyczy on fraz lokalnych ale możę się przyda : http://www.blog.edugrafia.pl/jak-tanio-i-skutecznie-pozycjonowac-strone/

• 0

#10 Metrokaj

Metrokaj

Początkujący

• 63 postów

Napisano 26 03 2014 - 19:00

E-sklepy to przede wszystkim długi ogon. Trudno się przebić na niektóre popularne frazy. Skepy mają tą wadę, że nie posiadają wartościowej treści :) Czym się więc mają bronić :) ?

• 0

#11 szary87

szary87

Nowy

• 2 postów

Napisano 02 05 2014 - 15:07

no właśnie wszystko zależy od fraz....jeśli mają być ogólne typu: " oświetlenie " to nie ma szans, żeby się przebić przez konkurencję, ale za to można pozycjonować poszczególne produkty, np. "Opel Sonata".

• 0

#12 PiterBenk

PiterBenk

Początkujący

• 89 postów

Napisano 01 07 2014 - 13:56

Szanse są - ale tylko i wyłącznie jeżeli zainestujemy w Google Adwords... Ale należy pamiętać, że jest to stosunkowo droga zabawa. Szczególnie na tych popularnych fazach... Konto możemy wyczyścić w dosłownie kilka chwil. Mimo tych wad - jest to w chwili obecnej jedna z bardziej popularnych metod zdobywania ruchu na stronę (bo przecież po to to wszystko robimy).... Pozycjonowanie e-sklepów to trochę niewdzięczna roboota. Jest na nich małowartościowej treści... Ale tutaj masz kogoś kto się na tym zna i wie jak osgiąnąć dobre wyniki.

• 0

#13 hyrmasn89

hyrmasn89

Nowy

• 2 postów

Napisano 09 09 2014 - 21:54

Ja mogę się zająć pozycjonowaniem takiego serwisu, pogate potfolio co najważniejsze z efektami. Zapraszam do kontaku darek9124@wp.pl

Szybkie pogotowie komputerowe olsztyn dostępne 24h.

• 0

#14 menagerswiata

menagerswiata

Nowy

• 3 postów

Napisano 07 10 2014 - 23:07

Ja stworzyłem sobie sklep na znanym darmowym skrypcie prestashop i jeśli chodzi o pozycjonowanie go, to można bardzo fajne wyniki wyciągnąć. Oczywiście najważniejsza jest dobra optymalizacja i konfiguracja sklepu. Jednak przy każdym sklepie trzeba się mocno napracować. Ja osobiście bym nie chciał inwestować w sklepy wirtualne, wole mieć wszystko na swoim hostingu.

DObrej nocy.

• 0

#15 xmouse

xmouse

Nowy

• 4 postów

Napisano 22 10 2014 - 13:04

Zadbaj również o unikalne opisy produktów, przynajmniej tych które chcesz pozycjonować.

• 0

#16 starmilk

starmilk

Początkujący

• 73 postów

Napisano 05 05 2015 - 08:39

Ja również mogę polecić jedną firmę:

http://www.webcumulus.pl/marketinginternetowy/pozycjonowaniestron/

Zajmują się zwiększeniem ilości odwiedzin na stronie internetowej oraz polepszeniem jej pozycji w wyszukiwarkach. Optymalizacja również jest bardzo ważna ale to można zrobić jedynie taka profesjonalna firma. Wiedzą na co zwrócić uwagę w tym zakresie i właśnie ich poprosiłbym o poradę.

• 0

#17 lawokPL

lawokPL

Początkujący

• 11 postów

Napisano 17 06 2015 - 14:39

Oj komuś się nudzi widzę :D spamuje na potęge

• 0

#18 KarolMac

KarolMac

Nowy

• 3 postów

Napisano 24 06 2015 - 21:58

Zakładając, że SEO ma być głównym źródłem ruchu, to szczerze mówiąc odradzałbym samodzielne pozycjonowanie. W grę wchodzi tyle elementów, że czasem aż głowa boli nie jednego specjalistę, a co dopiero początkującego w temacie. Google ma miliony wytycznych, do tego co chwilę zmienia swoja algorytmy, więc jak ktoś się nie zna, to zazwyczaj bardziej sobie zaszkodzi niż pomoże. SEO to czasem bardzo śliski temat. Jak chcesz zacząć zdobywać jakąś wiedzę w tym temacie to od siebie mogę polecić blog Księga Pozycjonera. Na pewno znajdziesz tam artykuły, które cię zainteresują i jakoś wspomogą ;)

• 0

#19 makensis

makensis

Naczelny

• 5035 postów

Napisano 25 06 2015 - 13:44

Ciekawe, a ja bym powiedział, że odwrotnie - początkujący pozycjoner ma więcej do powiedzenia, niż stary wyjadacz, a to za sprawą owej różnorodności algorytmu..

Odnośnie Księgi POzycjonera już się raz wyraziłem co o tym sądzę i proszę nie spamować więcej forum. Nie ma tam kompletnie nic czego nie znajdziemy na innych witrynach tego typu, więc nie wiem po co to nachalne promowanie.

• 0

#20 benek56

benek56

Nowy

• 1 postów

Napisano 07 07 2015 - 19:03

A czy pozycjonowanie przynosi teraz efekty? Lepiej pisać dużo i interesująco a wejścia się pojawią

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych