Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzebuje dysku twardego na Sata do 200zł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 djkraszinio18

djkraszinio18

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 05 03 2010 - 20:00

Witam, potrzebuje kupić nowy dysk ponieważ mój stary Segate jest strasznie wolny i już nie wyrabia. Szukam dysku szybkiego, cichego i takiego który trochę podziała a nie zepsuje się po roku. Pojemność jaką potrzebuje to 500gb, kwota do jakiej ma być dysk to 200zł, ale mam też pytanie bo mam płytę MSI K8N NEO4 i ta płyta główna ma Sata I a jak wiadomo wszystkie już praktycznie dyski mają Sata II, mam upatrzonego takiego Samsunga HD502HJ F3 czytałem że jest to jeden z lepszych dysków na rynku no ale moje pytanie brzmi czy jak mam sata 1 to ten dysk bez problemu pójdzie bez żadnych kombinacji softem bo zworek nie ma dodam jeszcze że płyta jest na czipsecie nforce4 ultra, i ewentualnie jak coś to proszę o propozycje dysku który ma zworki żeby przestawić na sata 1 jak dojdziecie do wniosku że ten nie zadziała. Z góry dziękuję za pomoc :D

  • 0

#2 geronimoo

geronimoo

    Uzależniony od forum

  • 1 457 postów

Napisano 05 03 2010 - 21:14

to kup jakiegoś seagate, ten zworki posiada.

  • 0

#3 djkraszinio18

djkraszinio18

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 05 03 2010 - 22:32

do tych nowych segate nie jestem przekonany a co byście powiedzieli na WD WD5000AAKS ten też posiada te zworki do przestawienia i podobno nie jest zły tylko głośny jak to jest ??

dobra problem rozwiązany, nie doczytałem w specyfikacji bo moja płyta obsługuje SATA II więc biorę tego Samsunga, temat można zamknąć

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: zakup dysku do 200zł



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych