Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poszukuje sterowników do Ati Radeona All-in-wonder 9800se


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 pokor_81

pokor_81

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 27 12 2008 - 21:32

Witam jak w temacie poszukuje sterowników do Ati Radeona All-in-wonder 9800se a konkretnie mówiąc tego jednego zaznaczonego na zrzucie ekranu który wchodzi w skład Ati Multimedia Software
Dołączona grafika
poniewarz owy plik po ściągnięciu prosi o wskazanie mu napedu w którym to umieszczona jest orginalna płyta ze sterownikami do karty ati którą to dostaliśmy razem z naszą grafiką. I w tym jest właśnie problem że gdy to zrobie to pisze "Valid ATI CD not found" a posiadam orginalną płytke ati. Szukałem już na różne sposoby bez rezultatu a bez tego pliku karta ta pozostaje tylko i wyłącznie zwykłą grafiką bez możliwości kozystania z tunera tv który posiada, gdyż owy plik odpowiada za dekodowanie sygnału z tegoż tunera. Jeśli ktoś wie skąd można pobrać ten plik w całości bez konieczności autoryzacji płyty lub posiada go u siebie na dysku to będę serdecznie wdzięczny za udostępnienie linku bądź owego pliku Pokor_81

  • 0

#2 Piotrek20

Piotrek20

    Zaawansowany użytkownik

  • 556 postów

Napisano 28 12 2008 - 01:04

TUTAJ - wybierz tylko system operacyjny

  • 0

#3 pokor_81

pokor_81

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 28 12 2008 - 15:09

Witaj chyba nie bardzo nie zrozumieliśmy podłeś mi link do sterowików ekrany Catalyst a ja poszukuje pliku coder-decoder który w chodzi w skład Ati Multimedia Center poniewarz mam już najnowsze sterowniki ekranu ale bez tego pliku nie moge korzystać z tunera który mam na karcie poniewarz to właśnie ten pliczek odpowiada za sterowanie tunerem bez niego multimedia center nie widzi tunera
  • 0

#4 Piotrek20

Piotrek20

    Zaawansowany użytkownik

  • 556 postów

Napisano 28 12 2008 - 15:26

faktycznie ale w necie niestety tego nie znajdziesz . najlepiej udaj się gdzieś do porządnego serwisu gdzie będą mieli wszystkie stery.
  • 0

#5 pokor_81

pokor_81

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 28 12 2008 - 16:02

Nie jest raczej realne żeby nikt nie posiadał płytki która przechodzi ten proces autoryzacji a jeśli takową posiada to wystarczy żeby udostępnił ni pliki które zaostaną pobrane po autoryzacji cd. Poczekamy zobaczymy może ktoś sie znajdzie

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych