Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poszukiwany Żółty Fiat Pada DHL


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 10 08 2010 - 15:15

Temat istnieje na wielu forach więc postanowiłem umieścić tutaj, no właśnie sprawa taka, że koleś podszywa się pod DHL, pospisuje umowy, bierze zaliczki i tyle. A żadnej Pandy w DHLu nie ma, to oszust jest i kręci się po całej Polsce.


cytuje post użytkownika:


Witać, koledzy mam taka prośbę, po Polsce (niestety całej bo zgłoszenia są zewsząd) porusza się żółty Fiat Panda z logiem DHL. Ma Szczecińskie blachy.
Mam prośbę, jak ktoś z was przyuważy to autko gdzieś zaparkowane, a najfajniej już w późnych godzinach (mogłoby to sugerować, że gość zjechał na jakiś nocleg) to dajcie mi znaka. Najlepiej na tel. 698-606-457.
Gość podszywa się pod markę i bierze zleconka i kasę tylko potem nic nie robi.
Wiem też, że podpisuje umowy franczyzowe co nie jest prawdą.
Sprawa na Policji tylko jak znam życie zanim oni namierzą to auto będzie już VI ogólnopolski lub dalej. Niestety Danych gościa nie znamy i tu jest szkopuł.
Jak by coś będę wdzięczny.
No bo przecież zastawić mu np. wyjazdu z parkingu i dzwonić na policje, że macie takiego nie musicie .


Użytkownik jackass edytował ten post 11 08 2010 - 16:16

  • 0

#2 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 11 08 2010 - 16:04

Jaka ściema. ;) Skąd gość ma wiedzieć gdzie podjechać po paczkę, jeżeli nie pracuje w DHL i nie zna zleceń? ;) Może klienci zatrzymują go jak taksówkarza?

  • 0

#3 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 11 08 2010 - 16:16

yy no sam nie wiem , może tylko podpisuje lewe umowy z firmami nie mam pojęcia.
  • 0

#4 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 11 08 2010 - 16:19

Kuriera zamawia się przez internet, ewentualnie telefonicznie... A która firma niby samodzielnie się do niego zgłosi?

// http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=995242 - to chyba źródło plotki. Nigdy nie uważałem kierowców Passatów za jakichś intelektualistów. ;) Teraz każdy będzie szukał. ;)

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych