Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomocy w wyborze routera


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 grzelar89

grzelar89

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 07 01 2015 - 20:21

Witam, posiadam internet światłowodowy 100mb/s w domku jednorodzinnym i szukam routera odpowiedniego. w domu chodzą 3 telewizorki smart tv, 2 laptopy, 4 smartfony do tego ps4 i komputer stacjonarny, który chciałbym żeby był podłączony przez kabel ethernet'owy a reszta po WI-FI. nie wiem jak to ugryźć. Czego szukać!? w ogóle się na tym nie znam, czytam różne artykuły w necie ale dużo sprzeczności znalazłem. Dlatego kieruję pytanie do ludzi ze znaczną wiedzą na ten temat. Chciałbym żeby internet na wszystkim ładnie śmigał choć wolałbym nie stracić fortuny na zakupie takiego urządzenia. proszę o pomoc



Szukam Czytam i jak na razie na nic ciekawego się nie natknąłem może dodam że to internet z TOYA. nie wiem jeszcze jaka jest ta stacja która zmienia sygnał z światłowodu na skrętke, czy wszystkie routery będą z tym współpracować? router powinien być dwu pasmowy 2.4  i 5 ? jaką przepustowość powinien mieć? 



  • 0

#2 piotr_czarny

piotr_czarny

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 16 01 2015 - 12:54

Hej, wszystko zależy od tego jakim budżetem dysponujesz. Sądzę, że powinieneś pomyślec o zakupie R7500, on akurat ma mega moc więc internet będzie szybki nawet przy jednoczesnym ściąganiu plikówm oglądaniu filmów online jednocześnie. Sam go posiadam i jestem bardzo zadowolony.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych