Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomocy!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 name

name

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 19 12 2007 - 10:18

Posiadam monitor firmy Liteon model C1770NST, i praktycznie od zawsze mam z nim pewien problem: mianowicie nie moge rozszerzyc obrazu do konca z prawej i lewej strony, gora, dół jest dobrze ustawiona. Mam rozciągnięty na 100% i z obu stron brakuje mi jakieś 1,5cm. Nie jest to wina sterowników, ani niczego podobnego co ma związek z samym kompem, bo już to przerabiałem spędzając wiele godzin w poszukiwaniu rozwiązań, pozatym na innych komputerach problem jest ten sam. Natomiast spotkałem się kiedys z podobnym postem gdzie kolega opisywał ten sam problem z tym samym sprzętem. Wcześniej radziłem sobie programem PowerStrip, była w nim cudowna opcja pozwalająca dowolnie poszerzać zasięg ekranu, jednak jest to już niemożliwe bo mam nową kartę graficzna ktora nie wspolpracuje z owym narzedziem. Dlatego pytam was czy wiecie jak tu zaradzic bo ja juz nie mam pojecia, pomysly mi sie skonczyly. Moze rozwiazanie lezy w bardziej technicznej stronie: trzeba rozkrecic monitor i tam pogrzebac? Dodam jeszcze, że dzieje się tak przy każdej rozdzielczości. Może istotne jest też to że jak rozszerzam obraz przyciskami od monitora to nie idzie mi po 1 tylko np 29, nacisne raz i odrazu wskakuje 32.
Pomocy
Będę wdzięczny za wszelkie rady

  • 0

#2 Arkaard

Arkaard

    Początkujący

  • 46 postów

Napisano 21 12 2007 - 02:08

Nie polecam, ci grzebania w monitorze chyba że naprawdę masz o tym trochę pojęcia.
A na początek dwa małe pytania:
-Jaka jest ta nowa karta graficzna ?
-Czy zachowuje się tak samo na wszystkich rozdzielczościach

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych