Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc w usunięciu Strong Signal Ads


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 snowflake

snowflake

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 26 02 2015 - 02:37

Witam Was serdecznie,

 

Dopadł mnie ten sam problem co ostatnio nęka jak widzę wielu innych. Przyczepił mi się strong signal. Po masie skanów programami adaware, malwarebytes etc. już wiem, że bez specjalistycznej pomocy sobie sama nie poradzę. Stąd jestem tu i bardzo proszę o pomoc.

Załączam logi FRST i Addition. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź

Nella


Załączone pliki

  • Załączony plik  FRST.txt   19,69 KB   177 Ilość pobrań
  • Załączony plik  Addition.txt   21,31 KB   210 Ilość pobrań

  • 0

#2 pawel315

pawel315

    Uzależniony od forum

  • 1 553 postów

Napisano 27 02 2015 - 00:19

Witaj.

Pobierz plik z załącznika, umieść go obok narzędzia FRST, po czym uruchom FRST i kliknij w nim "Fix". Jeśli potrzebny będzie restart wyraź zgodę. Po pomyślnym wykonaniu Fixa utworzy się plik fixlog.txt jego zawartość podaj na forum.

Następnie

  • Podaj nowy log z FRST


Załączone pliki

  • Załączony plik  fixlist.txt   919 bajtów   235 Ilość pobrań

  • 1

#3 snowflake

snowflake

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 27 02 2015 - 03:07

Witam,

 

Na wstępie zaznaczę, że chyba moje usilne próby działania adcleanerami czy superspy i innymi takimi usunęły (pozornie?) to dziadostwo, gdyż dzisiaj niby tego nie miałam...Piszę nibi, ponieważ w przeszłości zdarzało się, że znikało to na chwilę, a potem znów powracało. Stąd zrobiłam zalecony fix, za który bardzo dziękuję. I tym razem różnica jest taka, że google chrome podał informację, że "niektóre rozszerzenia google chrome jak stron signal zostały usunięte", czego wczesniej nie bylo. Zatem jest to dowod na to, ze mimo pozornego znikniecia to cholerstwo jednak nadal dziedzialo ukryte.

Zalaczam nowe logi skanowania.

Dziekuje raz jeszcze! Jak dobrze, ze takie forum istnieje, a wraz z nim tacy pomocni ludzie! :)

Nella

Załączone pliki

  • Załączony plik  FRST.txt   19,84 KB   173 Ilość pobrań

  • 0

#4 pawel315

pawel315

    Uzależniony od forum

  • 1 553 postów

Napisano 27 02 2015 - 21:42

Usunięte pomyslnie, pobierz jeszcze fix z załącznika i wykonaj go, a nastepnie usuń z dysku folder FRST ( C:\FRST )


Załączone pliki


  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych