Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podłączenie dodatkowego LCD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 rafal194

rafal194

    Zaawansowany użytkownik

  • 413 postów

Napisano 02 11 2009 - 21:52

Witam,przejdę do rzeczy mam kabel VGA Standard
Dołączona grafika
dołączony do monitora LCD i mam pytanie czy tym przewodem idzie tez głos czy jest to typowo kabel Video.W monitorze nie mam głośników ale podłączyłem do zwykłego Telewizora LCD z głośnikami i brak głosu.Czy muszę puszczać drugim kablem głoś?

Mam tez pytanie moja karta to GeForce 8500.Obecnie mam podłączone, Vga zwykły monitor LCD ,S-video Telewizor kineskopowy,i przez kolejne wyjście chciałem podłączyć Drugi LCD mam przejściówkę.Ale nie wiem czy taka kombinacja będzie działa.Chciałbym aby te 3 rzeczy były możliwe do podłączenia na naraz.
Dołączona grafika

  • 0

#2 Gość_unitraxxx_*

Gość_unitraxxx_*

Napisano 03 11 2009 - 20:47

sterowniki umożliwiają podłączenie jedynie dwóch urządzeń wyświetlania obrazu ,i wyświetlanie na nich obrazu jednocześnie . Możesz podłączyć oczywiście trzy naraz ,jednak obraz uzyskasz na dwóch .

dźwięk musi być do monitora poprowadzony osobno z karty dźwiękowej ,karta graficzna , ten model nie posiada wbudowanego sterownika dźwięku.

poprowadzenie dźwięku i obrazu jednocześnie jednym kablem jest możliwe przy użyciu kabla hdmi , wtedy należało by połączyc wewnątrz komputera kartę graficzną z kartą dźwiękową kablem spdif ,
lub w kartach posiadających natywny interfejs hdmi i wbudowany sterownik dźwięku ( od kart hd 2xxx radeonów) jest to możliwe bez cudowania z wewnętrznym spdifem :P

Użytkownik unitraxxx edytował ten post 03 11 2009 - 20:52
dopisek

  • 0

#3 rafal194

rafal194

    Zaawansowany użytkownik

  • 413 postów

Napisano 03 11 2009 - 21:10

Czyli mam do wyboru albo Tv zwykły albo telewizor LCD ,mam tylko jeszcze jedno pytanko jak podłącze LCD pod 2 wyjście VGA przez przejściówkę co mam na rysunku (a odłączę wyjście S-video)to będzie działało ,szkoda inwestować w kabel jeśli by te dwa wyjścia nie działały na raz.
Dzięki za wyczerpująco odpowiedz.

jeszcze niema jakieś opcji rozgałęzienia wyjścia monitor telewizor LCD

------------------


Witam ponownie.Mam drobny problem działa mi lcd na tej przejściówce ale mam pytanko czy jest możliwe puszczenie wyjściem dvi głos.W telewizorze LCD mam wejścia vga i minijeck podpisane pc/dvi/audio in.Czy muszę puszczać oddzielny kabel z wyjścia z dźwięku z karty dźwiękowej jak pisał unitraxxx ,
również czy jak kupie przejściówkę dvi-hdmi czy pójdzie tym głos.
Mam już tyle przewodów ze chciałbym je ograniczyć.

Użytkownik rafal194 edytował ten post 15 11 2009 - 16:29

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych