Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plikostrada - wezwanie do sądu i faktura VAT


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Piotr Rygał

Piotr Rygał

    Początkujący

  • 27 postów

Napisano 15 09 2014 - 17:46

26 czerwca 2014 r. zarejestrowałem się na plikostrada(alternatywa pobieraczek) w celu pobrania Hoodwincked 2-Czerwony Kapturek 2 polski dubbing torrent.Usunąłem wszystkie e-maile, w dodatku wezwanie do sądu i faktura VAT do tego.Nie wiem co robić dalej?![emoji35]

  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 15 09 2014 - 17:53

Nie płać, nie odpisuj na wiadomości e-mail wyślą może jeszcze Ci z trzy razy powiadomienie o uregulowaniu płatności, ale i tak płać. Miałem ten sam przypadek z pobieraczkiem, zlewalem to co mi wysyłali i dali mi spokój. Jednym słowem działanie tych stron jest NIELEGALNE.

Użytkownik Qauke edytował ten post 15 09 2014 - 17:54

  • 0

#3 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 15 09 2014 - 17:56

Nie rozumiem o czym ludzie myślą rejestrują się na takich portalach.


  • 0

#4 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 16 09 2014 - 10:11

Niczego nie płać a jak będą cię zastrzaszać to idź na policję i skieruj się do UOKiK. Te serwisy pobierają nielegalne opłaty, po pewnym czasie sami przestaną się odzywać bo nie jesteś im nic winien, wiec nie masz czego się tu obawiać. To jawne złodziejstwo i sprawa może skończyć się w sądzie na ich niekorzyść.


  • 0

#5 Sokhzyf

Sokhzyf

    Początkujący

  • 62 postów

Napisano 16 09 2014 - 15:53

Nigdy nie płaci się takich rzeczy, oni tylko próbują ludzi zastraszyć. Najgorsze, co można zrobić to zapłacić bo ci oszuści na to tylko liczą, wtedy wygrywają! Jeśli działają jak pobieraczek to realnie nic, ci nie grozi, czekaj na następne wezwanie ale nie odpisuj tylko zbieraj materiały. Jak im odpiszesz to będą dalej się tobą interesowali, poczują krew. Najlepiej nic nie robić, tylko poczekać na rozwój sytuacji, zazwyczja dają sami spokój po pewnym czasie. Jeśli nie to odpisz im, że składasz pismo do UOKiK-u.


Użytkownik Sokhzyf edytował ten post 16 09 2014 - 15:55

  • 0

#6 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 16 09 2014 - 17:22

Dostanie pewnie jeszcze ze dwa pisma, w tym jedno przedsądowe wezwanie do zapłaty ale i tak nie daj się złamać ;) wiele informacji o tej stronie jest w Google zawsze możesz sobie poczytać co piszą na ten temat ludzie którzy nacieli się na ten serwis.

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych