Skocz do zawartości


Zdjęcie

Paski na ekranie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 krzyskowski

krzyskowski

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 10 09 2008 - 19:33

Czolem

Posiadam laptopa dell inspiron 9400 i kilka dni temu po wlączeniu pojawiły mi sie na ekranie poprzeczne paski. Komputer zrestartowalem, lecz paski pojawiły sie juz od początku przy ladowaniu biosa i windowsa, którego zreszta nie udalo sie odpalic (pojawił sie niebieski obraz z informacjami ze cos jest nie tak i windowsa nie da sie uruchomić). Komputer udaje sie uruchomic w trybe safe. W tymże trybie podłączylem go do tradycyjnego monitora i ekran wyglada tak samo (paski poprzeczne) wiec winę ekranu można wykluczyć. Ponad to w trybie safe odinstalowalem karte graficzna i od tej pory moge komputer uruchomic w trybie standardowym lecz paski nadal znajdują sie na ekranie. Osobiscie skłaniam sie ku uszkodzeniu karty graficznej lecz ekspertem nie jestem i z radoscia wyslucham porad ekspertów. Jednoczesnie mam pytanie gdzie mozna zakupic karte bo jak narazie moje poszukiwania w necie nie przyniosly szczegulnych rezultatów (mieszkam zagranica i skupilem sie na stronach angielskich). Za wszystkie porady z góry dzięki

  • 0

#2 db45

db45

    Emerytura

  • 945 postów

Napisano 10 09 2008 - 19:37

Podaj temperatury grafiki.

  • 0

#3 krzyskowski

krzyskowski

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 11 09 2008 - 14:04

Temperatury sprawdzic sie nie da. Jak komputer uruchomie w trybie safe to nie jest ona podawana, a zeby uruchomic komputer w trybie standardowym najpierw musze odinstalowac grafike co takze wyklucza sprawdzenie temperatury
  • 0

#4 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 11 09 2008 - 14:15

Co się nie da. Użyj Everesta..Ultimate Edition.
  • 0

#5 krzyskowski

krzyskowski

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 11 09 2008 - 19:43

wasnie everesta uzywalem i tam gdzie normalnie pokazywalo temperaturé grafiki teraz nie pokazuje nic

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: pasy na monitorze paski na monitorze



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych