Skocz do zawartości


Zdjęcie

Palit Geforce 8600 GT problem ze sterownikami...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Górnik

Górnik

    Początkujący

  • 81 postów

Napisano 27 11 2009 - 10:20

Witam:)
1.Posiadam kartę graficzna Nvidia Palit Geforce 8600 GT Sonic+ i mam z nia nastepujacy problem a mianowicie od jakiegos juz czasu kiedy zainstaluje najnowsze sterowniki (problemy zaczely sie chyba od wersji 186) karta sie dziwnie zachowuje w grach np NFS Shift po prostu gorzej działa już na menu widać spadek klatek i po jakims czasie potrafi wyleciec bluescreen z nv4.disp.dll. Inne gry działają normalnie przez chwile ale po paru minutach zaczynaja klatkowac( i gdy dluzej tak gram tez potrafi wyskoczyc bluescreen z tym samym bledem) i nic innego mi nie pozostaje jak wylaczyc gre i jeszcze raz ja wlaczyc. Ewentualnie czasami pomaga minimalizacja i przywrocenie... Ale odziwo przy sterownikach 182.50 na ktorych teraz jestem kompletnie nic sie nie dzieje gry dzialaja dobrze, nic sie nie wylacza i nie klatkuje. Na samym poczatku podejrzewalem karte ale widocznie jest z nia wszystko dobrze jak przy tych sterach nic sie nie dzieje. podejrzewam ze przy starszych tez by bylo ok:p Dodam ze mam Windows XP.
2. Zeby nie zakładać nowego tematu to chcialem sie zapytac czy warto jest sie przesiasc na Windows 7? Dziala on lepiej niz XP? Wszystko na nim chodzi? Bo kolega mowi ze ma i wcale on nie jest taki szybki jak to bylo w zapowiedziach.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych