Skocz do zawartości


Zdjęcie

[PYTANIE]Gothic 3 i dodatek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Matex91

Matex91

    Początkujący

  • 137 postów

Napisano 18 01 2009 - 11:32

Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tym dodatkiem???

Chce zacząć grac w gothica i nie wiem o co biega czy ten dodatek to zupełnie inna częsć??? Czy instaluje się na podstawę i są jakieś rozszerzenia???



Z góry dzieki

  • 0

#2 Parry

Parry

    Kobieciarz

  • 325 postów

Napisano 18 01 2009 - 12:53

Ja bym Ci polecał abyś zaczął grać od Gothic 1 i w góre bo nie zrozumiesz tej gry...

  • 0

#3 Czarcik_s

Czarcik_s

    Zaawansowany użytkownik

  • 674 postów

Napisano 18 01 2009 - 12:59

Zmierzch Bogów to osobna gra która nie wymaga zainstalowania Gothic 3, jest tylko zrobiona na tym samym silniku i akcja dzieje się po wydarzeniach z trójki. Fakt saga Gothic tworzy fajną trylogię i dobrze ją przejść od jedynki.
Aha i Zmierzch Bogów niestety wymaga silnego kompa - można powiedzieć, że wymagania zalecane to są tak naprawdę minimalne - winę ponosi silnik gry i jej niezoptymalizowany kod - wymaga lepszego kompa niż Gothic 3.
Pozdrawiam
  • 0

#4 PanWładek

PanWładek

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 02 02 2009 - 17:06

Ja bym Ci polecał abyś zaczął grać od Gothic 1 i w góre bo nie zrozumiesz tej gry...

Nie zgadzam się. Sam zacząłem grac od 3 części i wszystko jest dla mnie jasne.

Aha i Zmierzch Bogów niestety wymaga silnego kompa - można powiedzieć, że wymagania zalecane to są tak naprawdę minimalne - winę ponosi silnik gry i jej niezoptymalizowany kod - wymaga lepszego kompa niż Gothic 3.


Tu się zgodzę. Nawet Gothic 3, choć to gra z 2006 r. czasem się u mnie przycina. Wynika to chyba jednak z tego, że kraina jest duża i potrzeba chwilę aż cała się wczyta.
  • 0

#5 Lich-koś

Lich-koś

    Who doesn't like chocolate rain?

  • 126 postów

Napisano 03 02 2009 - 16:06

Jeśli chcesz kupić Zmierzch Bogów - to tylko jeśli masz stalowe nerwy. Mnóstwo bugów, nie tworzona przez Jowood tylko przez jakąś turecką firmę czy tam bułgarską. Lepiej kup sobie two worlds albo innego wiedźmina

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych