Skocz do zawartości


Zdjęcie

Orange Neostrada obniżyła mi prędkość o 50% w dół !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 stahux

stahux

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 25 01 2013 - 00:17

A więc tak jak w temacie nie mam możliwości podłączenia innego łącza niż Neostrada.
Opiszę mniej więcej jak sprawa wygląda.

Przedłużałem umowę i Pani na infolinii mówiła że będę miał między 7-6 MB bo tyle linia wytrzyma.
Jeżeli podpiszę tą umowę 10 MB/s

Zleciłem przez neta, umowa przyjechała i podpisałem na 2 lata.
Pod koniec miesiąca patrzę synchronizacja buja się 6800-7100 i prędkość rewelacja.
Dodam nie muliła, nie rozłączała się.

Było wszystko ładnie 2 miesiące i 2 tygodnie od czasu podpisania umowy.
I zaczeło się że kilka dni pod rząd równo po 3 w nocy Neostrada utracała synchronizację.
Twoje aktualnie podłączeni 5000 z groszem następnego dnia ok. 4000 z groszem aż zatrzymała się na prędkości 3072

Zadzwoniłem do techników i sprawdzali, powiedzieli mi że właśnie skończył mi się "Okres stabilizacji łącza"

Zapis w Orange to 10 dni trwa taki proces. u mnie aż 2,5 miesiąca nie chce mi się wierzyć.
Gadali że moje parametry lini się pogorszyły i musieli mi aż o 50% ściąć prędkość.

Kto coś z tego rozumie?

Bo ja nie zgłaszałem żadnych problemów że mi zrywa ect.

(screen) Szumy na Dow są lepsze niż na UP ? czemu tylko Dow zabrali. a Up ma gorsze parametry! i to o połowę.
Do tego router pokazuje jaką max prędkość mogę osiągnąć. ale jest twardo ustawiona 3 MB

Mnie się wydaje że Orange stosuje praktykę zabierać komuś żeby sprzedać komuś innemu.
Jedna osoba 6 MB 49 zł Dwie osoby 3 MB 98 zł :)

Powie mi ktoś jak ugryść tą sprawę... bo wyrolowali mnie w biały dzień.
Płaciłem za coś z czego byłem zadowolony a teraz już nie mam ochoty płacić ....

neostrada.png

  • 0

#2 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 25 01 2013 - 09:17

Nie od dzisiaj wiadomo że Orange to złodzieje. Nie dość że doliczają do faktur różne cuda i jak się nie zorientujesz to bulisz
to jeszcze ciągle coś zmieniają.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: orange neostrada



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych