Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odmowa dostępu na Dysku C i D


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Isco

Isco

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 08 07 2015 - 23:58

Cześć.Ja mam spory problem z odmową dostępu na dyskach C i D.Wczoraj chciałem na koncie gościa dać blokadę na odczyt zawartości na dyskach C i D.jednakże coś zrobiłem nie tak i na C mam odmowę dostępu i totalny brak widoku zawartości a na D mam możliwość odczytu zawartości ale inne działania odpadają z powodu odmowy dostępu.Dodatkowo działania w stylu użycia programów jak Total Commander czy Unlocker nie wchodzą bo podczas pobierania wyświetla się napis błąd pobierania,pewnie z powodu ograniczonych uprawnień.nawet na dysku przenośnym się nie da,bo wyświetla się napis że tylko administrator może wyrazić na to zgodę.Czy w tej sytuacji,zostaje tylko formatowanie dysków i czy to rozwiąże problem,albo od razu przeinstalowanie systemu czy są jakieś inne opcje?



  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 09 07 2015 - 09:33

czy są jakieś inne opcje?[/font][/color]

Nadaj uprawnienia, i po problemie.



LG G2 ™

  • 0

#3 Isco

Isco

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 09 07 2015 - 11:21

tylko jak to zrobić bo moje próby nadania uprawnień kończą się tym że pojawia się napis odmowa dostępu czy brak uprawnień,


  • 0

#4 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 09 07 2015 - 13:49

Oglądnij -> http://m.youtube.com/watch?v=oq4uPHbXSSM

LG G2 ™
  • 0

#5 Isco

Isco

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 10 07 2015 - 00:37

próbowałem wejść do tego edytora rejestru przez start-uruchom-regedit ale pojawia się komunikat System Windows nie może uzyskać dostępu do C:Windows\regedit.exe.czy jest jakiś inny sposób żeby się dostać do tego edytora rejestru?


  • 0

#6 Isco

Isco

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 11 07 2015 - 00:19

a czy w Windows Vista wygląda to tak samo?


  • 0

#7 Isco

Isco

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 12 07 2015 - 00:39

próbowałem to zrobić,ale się nie udało.Zmieniłem tak jak na filmie ale w C dalej brak dostępu,co powinno wyjść?



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych