Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komputer się zawiesza po uruchomieniu gry/ przegladarki.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 kiszaj

kiszaj

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 26 09 2014 - 23:42

Witam wszystkich!

 

mam taki oto problem...

sądziłem, że to problem sterowników grafiki, gdyż nastąpiło tuż po niedawnych aktualizacjach tychże sterowników(być może przypadek)

Z objawów jakie zaobserwowałem pierwsze posypało się Geforce Experience( nie dał się odpalić) mimo deinstalacji, reinstalacji itd.

Później króko po załadowaniu się gry(jakiej kolwiek) totalnie mroziło kompa, zdażyło się również podczas video w przeglądarce...

Chciałem i tak postawić system na czysto i wszystko sobie uporządkować, to ściągnąłem wszystkie aktualne sterowniki do sprzętu, format, poinstalowałem pokolei, ale problem nie ustąpił.

Temperatury na CPUID były w normie po +- 40'. Doszło do tego, że albo system normalnie się włączył ale brak sygnału na monitorze, albo włączył się, system nie zaskoczył i również brak sygnału.

Rezultatem tego, iż jestem w stanie pisać tutaj było przepięcie monitora pod płytę główną.

Moimi głównymi podejrzanymi są zasilacz? grafika?

 

płyta - B85-G43 GAMING
grafika - GTX 770, 2GB DDR5 (256 Bit)
procesor - CORE I5-4670 3.4GHz
RAM - Ballistix Tactical DDR3-1600 CL8 - 8GB
zasilacz - SilentiumPC Deus 600W PSU 80Plus Bronze 4xPEG

 

Pewnie i tak dam do serwisu, ale proszę o pomoc w diagnozie ;)

 



  • 0

#2 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 02 10 2014 - 21:29

Grafika na gwarancję, jeśli to jeszcze gigaszrot lub gainward to nic dziwnego. Zasilacz bardzo wątpliwej jakości, bardzo możliwe że nie daje rady tak prądożernej karcie.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych