Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obuwie ogólnie sportowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 maxinecz

maxinecz

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 16 09 2020 - 08:56

Czy całe obuwie z kategorii sportowego aby na pewno nadaje się już do różnych ćwiczeń? Tak patrząc po zdjęciach, to niekonieczne. No bo zapięcie na rzepy to takie średnio solidne - choć może udoskonalili technologię, bo ja od dawna w takich butach nie chodzę. Poza tym obuwie typowo koszykarskie albo siatkarskie, nadawałoby się do rekreacyjnego biegania?!? Albo takie trampki: wygodne, ale żadnej specjalnej stabilizacji nie zapewniają, choć może są jakieś wyjątki.



  • 0

#2 maxinecz

maxinecz

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 22 09 2020 - 09:35

Czy całe obuwie z kategorii sportowego aby na pewno nadaje się już do różnych ćwiczeń? Tak patrząc po zdjęciach, to niekonieczne. No bo zapięcie na rzepy to takie średnio solidne - choć może udoskonalili technologię, bo ja od dawna w takich butach nie chodzę. Poza tym obuwie typowo koszykarskie albo siatkarskie, nadawałoby się do rekreacyjnego biegania?!? Albo takie trampki: wygodne, ale żadnej specjalnej stabilizacji nie zapewniają, choć może są jakieś wyjątki.

Inny przykład: popatrzcie na ostatni model butów z https://boociki.pl/sklep/buty-ortopedyczne-dla-dzieci/trampki/- przecież bieganie w takiej wstążce w miejscu sznurówek to proszenie się o wywrotkę. A trampki to zawsze obuwie sportowe, czyż nie???



  • 0

#3 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 22 09 2020 - 19:51

To jest obuwie całoroczne a nie sportowe.... odróżniasz sportowe trampki nie wiem biegowe/trekkingowe od takich casualowych do chodzenia na co dzień? 



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych