Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowy laptop sie zawiesza i muli


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 foudrax

foudrax

    Początkujący

  • 37 postów

Napisano 01 10 2015 - 11:39

Kupiłem wczoraj hp probook 6450b. Jest na nim windows 7. Odpaliłem, pościągały się uaktualnienia i wszystko śmigało aż miło. Pod wieczór gdy kończyłem na nim siedzieć to wgrywały się kolejne uaktualnienia zanim się wyłączył. Dziś rano to samo, znów 30 minut instalowały się jakieś aktualizacje i po załadowaniu systemu zaczęło się wszystko mulić. Panel sterowania otiwera się minute i wszystko inne też się muli. Czy to wina tych aktualizacji ?

 

Dodałem OTL i extras w załączniku


Załączone pliki

  • Załączony plik  OTL.Txt   230,82 KB   277 Ilość pobrań
  • Załączony plik  Extras.Txt   55,97 KB   296 Ilość pobrań

  • 0

#2 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 02 10 2015 - 00:55

Użyj program CCleaner oraz Ninje do czyszczenia oraz Wise Registry Cleaner do uporządkowania rejestrów.



  • 0

#3 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 02 10 2015 - 23:10

Skorzystaj z przywracania systemu i wróć do momentu z przed instalacji tych update'ów, sprawdź czy się coś zmieni. W tych aktualizacjach połowa to śmieci, lepiej ręcznie pobierać tylko krytyczne poprawki. 


  • 0

#4 foudrax

foudrax

    Początkujący

  • 37 postów

Napisano 03 10 2015 - 15:41

Dzięki zaraz to pousuwam


  • 0

#5 foudrax

foudrax

    Początkujący

  • 37 postów

Napisano 04 10 2015 - 10:18

Kurde jest problem
Niemogę przywrocić systemu do ustawień fabrycznych. Niemam programu hp recovery manager. Usuwałem wczoraj te aktualizacje ręcznie i zablokowałem możliwosc pobierania nowych. Teraz musze czekać po 20 minut zanim komputer sie włączy i wyłączy bo pisze że cos się konfiguruje.
Chciałbym tylko przywrocic go do ustawien fabrycznych. Odzyskiwanie systemu tez nie pojdzie bo laptopa mam zaledwie tydzien i niezdązylem jeszcze zrobic kopii zapasowej
  • 0

#6 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 05 10 2015 - 15:44

Pozostaje ci zrobić kopie ważnych plików, system i tu jest pytanie masz go legalnie?. Z reguły jeśli kupujesz komputer z danym systemem powinieneś dostać dodatkowo system na płycie CD/DVD lub innym nośniku. Jesli tak to wkładasz płytę z systemem i poprzez opcję napraw przywracasz system lub całkowita instalacja na nowo systemu.


  • 0

#7 Namewell

Namewell

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 07 10 2015 - 12:52

Na takie przypadki niestety ale jedyną słuszną opcją jest reinstalacja systemu



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych