Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne cykle chłodzenia w nowym komputerze.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 M.T.W.D

M.T.W.D

    Początkujący

  • 25 postów

Napisano 02 09 2014 - 00:20

Witam.

Jakiś czas temu kupiłem nowy komputer i zauważyłem coś dziwnego z czym nigdy się nie spotkałem a mianowicie wiatrak od procesora ( przymocowany jest. Na obudowie komputera taki duży) dziwnie się włącza gdy dzisiaj rano włączyłem komputer wiatrak się nie włączył po paru godzinach gdy wszedłem do pokoju wiatrak nadal się nie kręcił a wieczorem gdy wyłączyłem komputer ( nie pamiętam czy wiatrak się kręcił bo nie zwróciłem uwagi) przypomniało mi się że nie przesłałem muzyki na telefon i gdy ponownie go włączyłem wiatrak odrazu się włączył. A wczoraj gdy rano włączyłem komputer wiatrak tez się nie uruchomił po godzinie gdy włączyłem grę po jakimś czasie zaczął się kręcić.

Proszę napisać czy tak ma być.

Pozdrawiam

  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 02 09 2014 - 01:46

Popraw nazwę tematu! W
przeciwnym razie Twój temat zostanie zablokowany!

  • 0

#3 M.T.W.D

M.T.W.D

    Początkujący

  • 25 postów

Napisano 02 09 2014 - 07:23

Jak? Bo nie mogę na tapatalku i operze mini nie mogę a na komputerze nie mam internetu
  • 0

#4 M.T.W.D

M.T.W.D

    Początkujący

  • 25 postów

Napisano 02 09 2014 - 18:00

Przepraszam moja pomyłka to nie był wiatrak od chłodzenia procesora tylko do wypompowywania ciepłego powietrza w komputera dla tego był przymocowany z tyłu obudowy. Wiem wiem głupie ale się nie znam
  • 0

#5 BAKUN

BAKUN

    Zaawansowany użytkownik

  • 470 postów

Napisano 03 09 2014 - 12:35

Ten wiatrak powinien kręcić się w raz ze startem komputera. Sprawdź na innym wejściu fan płyty głownej. Możliwe że sam wiatrak jest uszkodzony. Najlepiej sprawdzić dodatkowo napięcia zasilacza. Jest możliwość że twój komputer jest naszpikowany czujnikami i wiatrak włącza włącza się w momencie gdy jest przekroczona dana temperatura.

 


Użytkownik BAKUN edytował ten post 03 09 2014 - 12:37

  • 0

#6 M.T.W.D

M.T.W.D

    Początkujący

  • 25 postów

Napisano 03 09 2014 - 12:55

Właśnie pytałem i tak jest wiatrak włącza się gdy jest ciepło
  • 0

#7 BAKUN

BAKUN

    Zaawansowany użytkownik

  • 470 postów

Napisano 03 09 2014 - 12:57

Właśnie pytałem i tak jest wiatrak włącza się gdy jest ciepło

Czy jest coś w czym mogę lub możemy jeszcze tobie pomóc ?


  • 0

#8 M.T.W.D

M.T.W.D

    Początkujący

  • 25 postów

Napisano 03 09 2014 - 13:21

Nie dziękuję za pomoc gdyby nie moja niewiedza bym nie musiał zawracać wam głowy

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych