Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niewidoczny pasek zadań


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 chudy111

chudy111

    Początkujący

  • 11 postów

Napisano 01 05 2018 - 17:39

Cześć,

 

Mam podłączone 2 monitory i telewizor do komputera. Gdy komputer jest włączony i włączę telewizor, znika mi pasek zadań na pierwszym monitorze (na drugim i na telewizorze są ok). Pasek nie jest całkowicie niewidoczny, widać kreskę na górze. Poniżej zrzut ekranu (pasek jest pomiędzy dwoma napisami "Wiele ekranów")

 

https://ibb.co/iHp3Dn

 

 

Gdy np. zmienie rozdzielczość pierwszego monitora i później kliknę "Przywróć", pasek znowu jest widoczny.

 

Spotkał się ktoś z takim problemem albo zna może przyczynę?



Użytkownik chudy111 edytował ten post 01 05 2018 - 17:39

  • 0

#2 server

server

    Zaawansowany użytkownik

  • 414 postów

Napisano 03 05 2018 - 21:00

"Teraz paski zadań są domyślnie wyświetlane na wszystkich monitorach

  • W przypadku podłączenia wielu monitorów system Windows 10 rozciągnie pasek zadań na wszystkie monitory. Domyślnie wszystkie ikony na pasku zadań są wyświetlane na monitorze głównym, a pasek zadań na wszystkich pozostałych monitorach.
  • Pasek zadań można skonfigurować na wielu ekranach, określając jego właściwości.
    1. Kliknij prawym przyciskiem myszy pasek zadań
    2. Wybierz opcję Właściwości
    3. Pamiętaj o zaznaczeniu w oknie Wiele ekranów na karcie Pasek zadań pola wyboru Pokaż pasek zadań na wszystkich ekranach
    4. Kliknij przycisk OK."

 

Spróbuj tego... Jak pomogłem, daj plusa.

 



  • 0

#3 server

server

    Zaawansowany użytkownik

  • 414 postów

Napisano 03 05 2018 - 21:01

"Teraz paski zadań są domyślnie wyświetlane na wszystkich monitorach

  • W przypadku podłączenia wielu monitorów system Windows 10 rozciągnie pasek zadań na wszystkie monitory. Domyślnie wszystkie ikony na pasku zadań są wyświetlane na monitorze głównym, a pasek zadań na wszystkich pozostałych monitorach.
  • Pasek zadań można skonfigurować na wielu ekranach, określając jego właściwości.
    1. Kliknij prawym przyciskiem myszy pasek zadań
    2. Wybierz opcję Właściwości
    3. Pamiętaj o zaznaczeniu w oknie Wiele ekranów na karcie Pasek zadań pola wyboru Pokaż pasek zadań na wszystkich ekranach
    4. Kliknij przycisk OK."

 

Spróbuj tego... Jak pomogłem, daj plusa.

 


  • 0

#4 chudy111

chudy111

    Początkujący

  • 11 postów

Napisano 06 05 2018 - 22:50

Mam to zaznaczone. Nie jest tak że paska całkowiecie nie ma. Jak zjadę myszką na sam dół to pojawia się kreska, jak na screenie w pierwszym poście. Jak wcisnę na klawiaturze przycisk windowsa to pokazuje się normalnie menu (nie widać dalej paska, tylko kreska). No i jak wspominałem wcześniej, gdy zmienie rozdzielczość pierwszego ekranu (nawet jak później anuluje), pasek się pojawia.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych