Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nieregularne spadki FPS w grach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 elektryk157

elektryk157

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 01 03 2014 - 15:01

Witam, jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem komputera NTT Lambda zakupionego 2 tyg. temu, o następującej specyfikacji:
-Procesor Intel Core i3 3.39 GHz
-6 GB pamięci RAM
-Karta graficzna Palit GeForce GT 640 2048 MB RAM
-Płyta główna ASRock H61M-VG3
-System Win7 x64 SP1 oraz zainstalowany DirectX 11.0

Otóż problem pojawił się już na samym początku ale wtedy myślałem że to wina wersji windowsa (na początku zainstalowałem na nim win 7 x32), ale po przejściu na wersje x64 nie znikł. Polega on na spadku FPS w tytułach takich jak NFS Most Wanted 2012 czy Euro Truck Simulator 2. Problem w tym że gry zacinają się w sposób "nieregularny" a obniżenie ustawień do "najniższych" nic nie daje (chociaż w ETS 2 przycięcia znikają, ale po przejściu na ustawienie "średnie" problem wraca) Ten sam problem miałem również w grze Saints Row The Third. Wydaje mi się że przy tym sprzęcie nie powinno być takich problemów, więc albo ja mam tak wysokie mniemanie o swoim sprzęcie, albo coś jest nie tak z moim softwarem. Męczę się już z tym tydzień próbuje różnych kombinacji ustawień i nic. Proszę o pomoc, i z góry dzięki.

 



  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 01 03 2014 - 16:48

Nie widzę w specyfikacji PC nazwy/modelu zasilacza.

  • 0

#3 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 01 03 2014 - 20:30

To dość słaby sprzęty, grafika w zasadzie do multimedii, procesor w sumie OK, nie wiadomo jaki HDD i zasilacz. Moim zdaniem za duzo wymagasz od sprzętu. Podaj temperatury podzespołów podczas grania w jakąś grę.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych