Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niektóre filmy nie działają pomimo zainstalowanych kodeków


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 syla167

syla167

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 06 07 2008 - 21:11

Hello,

Kupiłam nowy komputer, zainstalowałam te kodeki co zawsze instalowałam na starym komputerze i nie mam obrazu gdy odtwarza się film mimo, że jest dzwięk. Kodeki jakie instaluje to klite albo ffdshow. Problem dotyczy szczególnie windows media player, który zupełnie niczego nie odtwarza (chodzi o obraz) natomiast w allplayerze nie które filmy obraz mają. Naturalnie chodzi o format avi. Próbowałam instalowac inne kodeki ale nie pomaga już nie wiem co mam robic.

  • 0

#2 Jaruwa

Jaruwa

    Obserwator

  • 9 postów

Napisano 06 07 2008 - 22:09

Jeżeli chodzi o WMP to z doświadczenia wiem że nie należy się za dużo spodziewać po tym programie jeśli chodzi o odtwarzanie wideo, więc od razu sobie z nim odpuść. Do odtwarzania filmów polecam VLC oraz Subedit player

  • 0

#3 syla167

syla167

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 06 07 2008 - 22:53

Nigdy nie bawiłam się w otwieranie programów do odtwarzania pilków video zawsze było kliknięcie i film leciam z WMP od razu z napisami.. i wszystko było ok, uważam, że nie ma co poruszać tematu jakim programem najlepiej odtwarzać filmy bo zależy to raczej od upodobań danej osoby.. jeśli film ma działać i nie ma problemów z kodekami to "pójdzie" na każdym playerze..
  • 0

#4 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 07 07 2008 - 12:40

jeśli film ma działać i nie ma problemów z kodekami to "pójdzie" na każdym playerze..

Niezupełnie, WMP doskonały nie jest. Moja propozycja - usuń kodeki jakie tylko masz, potem zainstaluj CCCP, i na koniec Real Alternative. Jeszcze nie miałem filmu który nie chciałby się odtworzyć.
  • 0

#5 syla167

syla167

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 07 07 2008 - 19:14

Zrobiłam dokładnie tak jak napisałeś ale nie pomogło.. mogę dodac, że moja karta graficzna to: Asus Radeon HD3650 moze to byc problem ze sterownikami do karty ? może trzeba coś przestawic w jej ustawieniach ? w menadzerze urzadzen pokazuje mi tak jakby 2 karty HD 3600 series i Ati Radeon x1200 series nie wiem czy to ma znaczenie ale kazda informacja moze sie przydac.. jesli potrzebowal bys wiecej informacji to chetnie ich udziele.
  • 0

#6 igrek_raciaz

igrek_raciaz

    Początkujący

  • 95 postów

Napisano 07 07 2008 - 23:04

witam. ja mam geforce'a 4 mx 440 i nie mam zadnych kodekow i mi filmy dzialaja w WMP

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: kodeki



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych