Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niedziałający Skype i aplikacja aparatu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 odfronia

odfronia

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 30 03 2014 - 23:21

Witam,
niedawno pojawił się na moim komputerze (Lenovo g585) problem z aplikacją aparatu na windows 8.1. Gdy klikam na aplikację zaczyna się ładować i po chwili przerzuca mnie z powrotem do menu startowego. Tak samo sytuacja wygląda z aplikacją Skype. Problem pojawił się również z samym programem Skype, który się wcale nie otwiera, tak jak i przeglądarka fotografii systemu windows.

Próbowałam odinstalować i zainstalować ponownie Skype, ale po instalacji program nadal nie odpowiada.

Proszę o pomoc!

 



  • 0

#2 Igorius

Igorius

    Magister

  • 464 postów

Napisano 30 03 2014 - 23:25

Po deinstalacji oczyść dysk z pozostałości programem CCleaner - najlepiej w trybie awaryjnym.

Tu masz poradnik, jak to zrobić: http://www.forumpc.pl/tutorials/article/491-poradnik-oczyszczanie-dysku-systemu-i-rejestru-za-pomoc%C4%85-programu-ccleaner/

Poodbnie przeinstaluj jeszcze aplikację aparatu.

 

Napisz ponadto, czy pojawiają się jakieś informacje o błędach jak je włączasz, te programy.



  • 0

#3 odfronia

odfronia

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 31 03 2014 - 00:33

Po deinstalacji oczyść dysk z pozostałości programem CCleaner - najlepiej w trybie awaryjnym.

Tu masz poradnik, jak to zrobić: http://www.forumpc.pl/tutorials/article/491-poradnik-oczyszczanie-dysku-systemu-i-rejestru-za-pomoc%C4%85-programu-ccleaner/

Poodbnie przeinstaluj jeszcze aplikację aparatu.

 

Napisz ponadto, czy pojawiają się jakieś informacje o błędach jak je włączasz, te programy.

Już wcześniej czyściłam komputer tym programem, ale nie jako administrator. Odinstalowałam Skype, oczyściłam dysk  i zainstalowałam ponownie, ale nadal się nie otwiera. Aplikacji aparatu nie da się chyba przeinstalować, przynajmniej nie ma u niej takiej opcji.

Nie pojawiają się żadne informacje. Klikam dwukrotnie i nic się nie pojawia.


  • 0

#4 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 31 03 2014 - 06:20

Spróbuj włączyć skypa przez "uruchom jako administrator" i daj znać czy wyrzuciło Cię do menu startowego.
  • 0

#5 odfronia

odfronia

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 31 03 2014 - 10:30

Spróbuj włączyć skypa przez "uruchom jako administrator" i daj znać czy wyrzuciło Cię do menu startowego.

Aplikacji w menu startowym nie da się uruchomić jako administrator. Próbowałam tak włączyć ikonkę Skype na pulpicie, ale się nie włącza.


  • 0

#6 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 31 03 2014 - 10:49

Zrób aktualizację.. wybierz tylko odpowiednią pasująca pod Twój system http://support.microsoft.com/kb/2902892/pl

P.s. proszę nie cytować postów.

Użytkownik Qauke edytował ten post 31 03 2014 - 10:51

  • 0

#7 odfronia

odfronia

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 31 03 2014 - 10:58

Mogę jeszcze dodać, że problem jest również z Bluetooth, o czym zapomniałam. Po upływie jakiegoś czasu po aktualizacji komputera bluetooth z paska zadań znika. Ale nie znika tylko z niego, nie ma go w żadnych ustawieniach, ani w ustawieniach komputera, ani w ustawieniach sieci. Po prostu jakby go nie było. Po aktualizacji znów się pojawia. Trochę to dziwne i nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje.


Wybrałam odpowiednią aktualizacje, ale przy instalacji wyskakuje okienko, że aktualizację dla systemu Windows już zainstalowano na komputerze.

Użytkownik Qauke edytował ten post 31 03 2014 - 11:12

  • 0

#8 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 31 03 2014 - 11:17

W dziale bezpieczenstwo podaj logi z programu OTL
  • 0

#9 odfronia

odfronia

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 31 03 2014 - 11:56

Dodałam logi w dziale bezpieczeństwa.

 

/Logi-problem-z-programem-Skype-t57275/

 


  • 0

#10 odfronia

odfronia

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 10 04 2014 - 22:16

Poradziłam sobie z problemem. Miałam nieaktualne sterowniki karty graficznej.

Może komuś to pomoże ;)



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych