Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niebezpieczne linki w gg


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bartfoket

Bartfoket

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 27 12 2006 - 18:04

sgdfghfhghghko

  • 0

#2 zdzisekbutton

zdzisekbutton

    Stały użytkownik

  • 167 postów

Napisano 27 12 2006 - 21:48

Szczerze?

Kto kliknie na link zaczynający się od "hmsjka"?

  • 0

#3 Marix125

Marix125

    Starszy:

  • 1 394 postów

Napisano 27 12 2006 - 22:28

Przecież każdy chyba wie, że jak przychdzi coś podejrzanego to otwiera to na własną odpowiedzialność. Myślę, że temat nie potrzebny. Za chwilę zaczną się głupie komentarze nie mające nic związanego z wątkiem i zrobi się bałagan.
  • 0

#4 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 27 12 2006 - 23:05

Ja dostalem ten link z wirusem co od ZNAJOMEGO, po raz kolejny uratował mnie Firefox :) Dołączona grafika
  • 0

#5 adrkwi

adrkwi

    Początkujący

  • 20 postów

Napisano 28 12 2006 - 10:56

Ja dostalem ten link z wirusem co od ZNAJOMEGO, po raz kolejny uratował mnie Firefox :) Dołączona grafika



ja też dostałem ale to boty rozsyłają :? i po ch**j to robione ? te dzieci co to sobie wymyślają to według mnie mają naj*** w bani
  • 0

#6 Bartfoket

Bartfoket

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 28 12 2006 - 12:38

Sądzę, że ludzie klikną (niektórzy), bo te wiadomości dostaję się od znajomych. Ja na początku myślałem, że to jakaś strona z żartami.
  • 0

#7 adrkwi

adrkwi

    Początkujący

  • 20 postów

Napisano 28 12 2006 - 12:59

Sądzę, że ludzie klikną (niektórzy), bo te wiadomości dostaję się od znajomych. Ja na początku myślałem, że to jakaś strona z żartami.

tu nie chodzi czy ktoś klnie czy nie. Dla mnie osoby zajmujące się rozsyłaniem wirów to najgorsi lamerzy komputerowi ... gorsi od Trolli .
  • 0

#8 Pioteer

Pioteer

    Początkujący

  • 90 postów

Napisano 28 12 2006 - 13:30

]Problem już jest na tyle powszechny, że niemal w większości serwisów jest news na ten temat. Kolega kliknął w link i przez 2 dni wysyłał mi mniej więcej co 2 godziny link do google.pl

Wirus łańcuszkowy.
Rozprzestrzenia się za pomocą komunikatora, pobiera listę kontaktów i wysyła do wszystkich osób z twoich kontaktów. Nie otwieraj tego. Wirusy krążą już od kilku dni. Powodują zablokowanie konta gg ponieważ automatycznie w twojej listy gg wysyła się do wszystkich w krótkim czasie. Wkrótce później gg blokuje twoje konto.

Mam konnekta i nic do mnie nie doszło. Swoją drogą dzisiaj do celów testowych uruchomiłem ten link w swoim IM i zobaczyłem, że w konnekcie nic się nie dzieje. Natomiast w gg tak.

Więcej info na http://pl.wikinews.org/wiki/Gadu-Gadu_rozs...%82a_spam_linki

  • 0

#9 kisiu

kisiu

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 28 12 2006 - 13:32

tu nie chodzi czy ktoś klnie czy nie. Dla mnie osoby zajmujące się rozsyłaniem wirów to najgorsi lamerzy komputerowi ... gorsi od Trolli .

Bez komentarza. To jest hobby niektórych osób, cieszyłbym się gdybyś Ty w to kliknął. :)
A, i lamer nie napisałby takiego programu, a lamer jest gorszy od trolla.

Ja nigdy nie dostałem żadnego NIEBEZPIECZNEGO linka od nieznajomego, ani od kolegi/koleżanki. :(
Wniosek? - Mam zabezpieczenie w GG6, i jak ktoś nieznajomy chce do mnie napisać musi podać hasło. :) (Ma pytanie i musi na nie odpowiedzieć). Do tego mam kompetentnych znajomych i nie klikają w co popadnie.

Pozdrawiam.
  • 0

#10 Gość_Wasacz_*

Gość_Wasacz_*

Napisano 28 12 2006 - 22:58

Wniosek? - Mam zabezpieczenie w GG6, i jak ktoś nieznajomy chce do mnie napisać musi podać hasło.

Tylko problem w tym, że linki dochodzą od znajomych :)

Mam konnekta i nic do mnie nie doszło.

W AQQ też nic.

po raz kolejny uratował mnie Firefox

Ja raczej sam się uratowałem wyborem lepszej przeglądarki.
Postawiłem na Operę i się nie pomyliłem :)
  • 0

#11 timmy

timmy

    Zaawansowany użytkownik

  • 624 postów

Napisano 31 12 2006 - 14:34

ja tak zdobylem trojana chociarz mam fire wala nortona 2007 noda 32 z zaawansowana heurestyka czy jakos tak i mozilla firefox 2.1 najnowsza aktualizowana

  • 0

#12 Trivelt

Trivelt

    Unix fan

  • 406 postów

Napisano 06 01 2007 - 15:25

W sumie gg wprowadziło ten swój cały program Bezpieczne Gadu-gadu, ale to nie wiele pomaga. Po prostu trzeba myśleć zanim kliknie się w jakiegos linka. Ja miałem już wiele takich sytuacji, np.

"Cześć, widziałam twoje zdjęcie na ufotka. Zobacz moje zdjęcie:
http://www.fotusek.com/zdjecie.php "

Adresu nie podałem akurat prawdziwego, ale również kończył On się na php. Ciekawe od kiedy to zdjęcia mają rozszerzenie php <_< Poza tym ja swoich zdjęć w necie nie umieszczam :D

  • 0

#13 Pecet

Pecet

    Początkujący

  • 106 postów

Napisano 07 01 2007 - 16:10

A ja dodam jeszcze, że ludzie z Gadu-Gadu proszą użytkowników komunikatora i przeglądarki IE o zainstalowanie wersji 7. <_<
  • 0

#14 Trivelt

Trivelt

    Unix fan

  • 406 postów

Napisano 07 01 2007 - 16:35

A ja dodam jeszcze, że ludzie z Gadu-Gadu proszą użytkowników komunikatora i przeglądarki IE o zainstalowanie wersji 7. <_<


Chodzi o ten artykuł chyba

Ciekawe czy GG podpisało jakąś umowę z M$, jeżeli tak promuje ich produkt w wersji Beta :D
Już lepiej gdyby polecali FireFoxa lub Operkę ...abo chociaż Avant Browsera B)

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych