Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie widac plików na dysku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 G_RaFaL

G_RaFaL

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 06 04 2011 - 16:03

Witam
Mój problem polega na tym że nie widze plików zainstalowanych na dysku C w folderze Program files, natomiast moge je uruchamiac poprzez ikony na pulpicie. Wszystko działało poprawnie az do momentu podłoczenia pendriva ( skanowałem różnymi programami i nie ma wirusów ).Komputer uruchamia sie tak jak zawsze i nie ma problemów w odtwarzaniu gier,filmów itd.. Gdy wchodze na start/all programs pokazuja mi sie tylko kilka z wszystkich zainstalowanych programow. Nie wiem jak uruchomic aplikacje do ktorych nie mam skrotu na pulpicie. Sprawdzalem dysk programem disc checker ktory nie wykazal zadnych bledow.
Prosze o pomoc i dziekuje z gory :-)


PS:Moj komp
plyta: ASUS p7p55d pro
dysk twardy samsung Hd502iJ 500 Gb (sata)
reszty chyba nie trzeba... ;D

  • 0

#2 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 07 04 2011 - 10:54

Robisz coś takiego Start/Mój komputer/klikasz na dysk C Otwórz pokazuje ci się panel z folderami klikasz na Program Files i masz spis wszystkich plików tam klikasz na dany plik do którego nie masz dostępu z Pulpitu. W pliku szukaj Nazwa pliku.exe szukaj nazwy z właściwą ikoną jeśli nie pamiętasz to klikaj na każde xxxx.exe i otworzy ci się panel z opcjami tam korzystasz z opcji Wyślij do i klikasz na opcji Pulpit .
Ikona pliku startowego programu zostanie przeniesiona na pulpit.
Foldery nie widoczne w Program Files w panelu Dysk lokalny (C:) klikasz na opcję Narzędzia i Opcje folderów tam klikasz na Widok i tam w opcji Ukryte pliki i foldery zobacz czy masz ustawione na Pokaż ukryte pliki i foldery jeśli nie to zaznacz i zobacz czy ci się będą pokazywały w opcji Program Files .

Użytkownik brutus3 edytował ten post 07 04 2011 - 11:03

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych