Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie mogę odtwarzać filmów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ingas

Ingas

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 29 06 2008 - 09:05

Witam!

Nie wiem o co chodzi mojemu komputerowi, wczoraj wieczorem normalnie oglądałam sobie filmy, a dzisiaj rano każdy odtwarzacz (próbowałam w WMP, Winampie, Power DVD i Media Player Classic) puszcza tylko dźwięk, ale nie widać żadnego obrazu. W międzyczasie nic z komputerem nie było robione, stał wyłączony.

Co może być przyczyną?

  • 0

#2 Mironov

Mironov

    Stały użytkownik

  • 256 postów

Napisano 29 06 2008 - 11:14

jeśli tylko dźwięk, to brak Ci jakiegoś kodeka. Proponuje zainstalować to http://www.download.net.pl/105/K-Lite-Codec-Pack-Full/ po uprzednim odinstalowaniu poprzednich kodeków. A w jakim formacie jest ten film (filmy) co Ci nie działają?

  • 0

#3 Ingas

Ingas

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 29 06 2008 - 17:18

Film jest w formacie wmv.

Wywaliłam stare kodeki i zainstalowałam te, które podałeś. Już działa ;) Wieeeeeeeeelkie dzięki! B)

Znów się popsuło ;)

I tym razem ponowne przeinstalowanie kodeków nic już nie dało.
  • 0

#4 Mironov

Mironov

    Stały użytkownik

  • 256 postów

Napisano 29 06 2008 - 17:59

na wszystkich filmach to samo? Czyli znowu masz dźwięk na filmach, ale brak obrazu??
  • 0

#5 Ingas

Ingas

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 29 06 2008 - 19:46

Tak jak przedtem - jest dźwięk, nie ma obrazu.
Jest w ogóle dziwnie - np. filmy w wmv, które działały jeszcze dzisiaj, nie działają, króciutki filmik w avi działa, ale już pełnometrażowy film w avi nie działa.
  • 0

#6 Mironov

Mironov

    Stały użytkownik

  • 256 postów

Napisano 29 06 2008 - 20:18

może kodeki się "gryzą". Pousuwałeś wszystkie przed instalacją k lite codeca? Bo kodeki nie mogą tak same z siebie się popsuć;) Miałeś wcześniej Media Player classic. Instalowałeś go z jakimś zbiorem kodeków?


http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&...amp;GSpot+2.70a - ten programik służy do sprawdzania jaki codec potrzebny jest do filmu i jakie masz zainstalowane w systemie. Użyj go.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych