Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie działające gadżety pulpitu Windows7


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 AdrianV2

AdrianV2

    Początkujący

  • 41 postów

Napisano 26 10 2014 - 12:22

Witam, mam problem z gadżetami pulpitu windows 7 , mianowicie są one zniekształcone , kolory są zniekształcone jak i również w co nie których gadżetach również kształt , jedyny gadżet który działa normalnie czyli jest dobry kolor i kształt to kalendarz. Ciężko to w sumie wytłumaczyć dlatego zrobiłem specjalnie filmik jak to wygląda, (link do filmiku na YT na dole). W sumie ten problem mam od samego początku od zainstalowania Windowsa ale jakoś dopiero teraz mnie naszło aby to naprawić , hmm.. może się da to naprawić dlatego tutaj piszę, liczę na was smile.png Pozdrawiam

 

Link do filmu:

 



  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 26 10 2014 - 12:56

Otwórz rejestr (START -> polecenie: regedit)
Wybierz: " HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Sidebar \ Ustawienia "
Dodaj nowy element rejestru klikając prawym przyciskiem myszy i wybierając "New" -> "DWORD (32bit) Value"
Nazwij element następująco: "AllowElevatedProcess"
Ustaw wartość (value) na 1
Powinno być wszystko ok, po zastosowaniu tego Fixa

Sent from my GT I8190 using Tapatalk

  • 0

#3 AdrianV2

AdrianV2

    Początkujący

  • 41 postów

Napisano 26 10 2014 - 14:44

Dzięki za odpowiedź ale nie ma potrzeby tak kombinować bo wystarczyło w panelu sterowania w personalizacji pod opcją ekran przestawić ustawioną na 125% wielkość zamiast 100% .Wtedy gadżety działają normalnie . Po prostu miałem niestandardowo ustawione tam  a te gadżety działają tylko na ustawieniu 100%



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych