Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie działają aktualności na Facebooku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sachitoro

Sachitoro

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 05 10 2014 - 09:08

Hej. Nie działają mi aktualności na fb. Kiedy przewijam w dół zamiast starszych wpisów pojawia się napis "Brak innych wpisów". Nowych pokazuje się też niewiele. Prawdą jest, że odznaczyłem opcje obserwacji u wielu znajomych i ostatnio zacząłem używać opcji "Nie chcę tego widzieć", ale ta opcja powinna ukrywać tylko pojedyncze wpisy. Zgłosiłem to, ale facebook nie odpowiada.

 



  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 05 10 2014 - 12:45



"Brak innych wpisów". Nowych pokazuje się też niewiele. Prawdą jest, że odznaczyłem opcje obserwacji u wielu znajomych i ostatnio zacząłem używać opcji "Nie chcę tego widzieć", ale ta opcja powinna ukrywać tylko pojedyncze wpisy

Ta opcja ukrywa wszystkie aktualności użytkownika, zaznacz obserwację znajomych, to i pokażą Ci się najnowsze aktualności na tablicy Facebooka



Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

  • 0

#3 Sachitoro

Sachitoro

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 05 10 2014 - 13:53

Obserwowanie ukrywa, ale ja mówie o opcji "Nie chcę tego widzieć".

Użytkownik Qauke edytował ten post 05 10 2014 - 16:25
Nie cytuj nie potrzebnie postów

  • 0

#4 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 05 10 2014 - 16:31

Krok 1
Wejdź na Facebooka i w widoku tablicy zjedź na sam dół strony. Będziesz musiał przewijać kilka razy zanim dotrzesz na sam dół, gdyż strona będzie automatycznie ładować starsze posty.

Krok 2
a dole strony pojawi się przycisk: "Edytuj opcje". Po kliknięciu na niego, zobaczysz okienko w którym musisz zmienić wartość: "Pokazuj posty od znajomych i stron, z którymi najczęściej się kontaktujesz" na "Pokazuj posty od wszystkich znajomych i stron"

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#5 Sachitoro

Sachitoro

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 07 10 2014 - 17:07

Kiedy właśnie strona nie ładuje starszych wpisów. Nie da się przewijać jest tylko kilak aktualności, a dalej napis "Brak innych wpsisów", a tej opcji "Edytuj opcje" nie widzę.

Użytkownik Qauke edytował ten post 07 10 2014 - 17:11
Nie potrzebny cytat usunięto.

  • 0

#6 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 07 10 2014 - 17:16

Z tego co widzę faktycznie nie ma takiej opcji.. ale po wejściu w swój profil na FB zauważyłem ze (najnowsze aktualności) chowają się pod zakładkami: rodzina, miejsca itd. Mnie również nie wyświetlają się najnowsze aktualności o.O

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych