Skocz do zawartości


Zdjęcie

NetGear JNR1010-100PES - komunikat w przeglądarce o podaniu loginu/hasła


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 xkrix1

xkrix1

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 04 10 2014 - 15:31

Witam, zakupiłem router Router NetGear JNR1010-100PES i mam mały problem.
Podłączyłem wszystko ok, diody święcą internet się pokazuje że jest.
Router skonfigurowany.
Ale gdy chce wejść w przeglądarke i przykładowo w google.pl to wyskakuje mi komunikat o podanie nazwy użytkownika i hasła do routera, i podaje przechodzi do panelu routera, i nie mogę wejść na żadną inna stronę jak chce np google.pl to znowu wyskakuje ten komunikat to samo jest z innymi stronami, ledwo się włączy przeglądarka i już wywala ten komunikat. Siostra łączy się przez wifi na laptopie i ma to samo chce wejśc na strone wyskakuje jej ten sam komunikat, i to samo jest jeszcze na drugim komputerze, i na telefonie na przeglądarce. Pobrałem wcześniej google chrome żeby sprawdzić co na niej się bedzie chciało to załadowało się google normalnie i wpisuje następna stronę i nagle znowu ten komunikat.. Internet radiowy/kablowka.I Wcześniej u siostry na laptopie jeszcze chwile też był dopiero pózniej i u niej zaczeły się te komunikaty. Ma ktoś jakieś pomysły co to może być? Proszę o pomoc..

Tutaj jeszcze screen do tego komunikatu :
http://zapodaj.net/e...fc7818.jpg.html

 



  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 04 10 2014 - 16:03

Przywróć ustawiania domyślne routera, na spodzie routera będziesz miał mały czarny przycisk, przytrzymaj go na 10sek - zaloguj się na panel administratora login i hasło będzie domyślne admin/admin i skonfiguruj NetGeara.
Pamiętaj aby zmienić domyślny login/hasło do panelu routera.
W razie problemów pisz, postaram się pomóc.

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

  • 0

#3 xkrix1

xkrix1

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 04 10 2014 - 16:37

To jest nowy router to po co przywracać ustawienia domyślne?

A właśnie dalczego zmienić domyślny login haslo do panelu routera? :)


  • 0

#4 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 04 10 2014 - 16:50

Ok, po wpisaniu loginu/hasła w przeglądarce do jakiej zakładki w panelu Cię przekierowuje? Zaleca się zmiany loginu i hasła bo jeżeli ktoś jest w zasięgu Twojej sieci WiFi może zalogować się na panel używając domyslnego loginu/hasla po panelu administracyjnego routera. Inaczej możesz być ofiarą nie autoryzacyjnego dostępu do routera przez osoby trzecie, bez Twojej wiedzy.

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#5 xkrix1

xkrix1

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 04 10 2014 - 17:43

do panelu mnie przekierowuje i jak chce wejśc na inną stronę to znowu komunikat do wpisania i przekierowuje na panel i tak w kółko..


  • 0

#6 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 04 10 2014 - 18:02

Po zalogowaniu na panel do jakiej zakładki Cię przekierowuje?

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych