Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najbardziej paskudne ryje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sanko

Sanko

    Pomocnik Tweaks.pl

  • 430 postów

Napisano 07 01 2008 - 18:45

Dołączona grafika
Alvaro.Wygląda niczym z brazylijskiej telenoweli, achhh cóż za ponętna grzywka...a ten old - schoolowy ogonek ? poprostu gites ziom.Swoim spojrzeniem potrafi rozkruszyć nawet najtwardsze suczki.
:)
Dołączona grafika
No i już lepiej. Staszek z Pazimiechów. Jak widać pełna kulturka - nikt nie zauważy że Stanisław wiejski chłopok. Dopiero co snopki pakował i drzewo rąbał a nawet nie widać...no w końcu jutro już zabwa w remizie...
:)
Dołączona grafika
Tutaj mamy szczęśliwą małolatę. Nie ma zębów, tzn. ma ale pnioki bo za dużo słodyczy wpiepszała...a mówiła jej matka żeby tyle nie żarła to będzie wyglądała jak laleczka czaki. Masz ci los...
:)
Dołączona grafika
No a tutaj typowy hardcorowiec komputerowiec. Przed chwilą przeszedł 8 razy Quake 3 i teraz zabiera się za Quake 3 i jutro będzie przechodził Quake 3 bo Quake 3 już mu sie znudził... cały dzień siedzi i gra i gra i gra i gra.... ' o nie znów ma raila ! '
:)
Dołączona grafika
No i powoli jest coraz goręcej. Powitajmy Frycka - Suchoklatesa ! wygląda jak ciota ale co mu tam... i tak jest muskularny
:)
Dołączona grafika
A tu całkiem coś innego.Tutaj mamy dwa ryje. To jest wesołe rodzeństwo, siostra lubi się bawić lalkami a braciszek siusiakiem
(a tata mu zabraniał )
;)
Dołączona grafika
Hoho... a kto to ? to jest pan Cieć po całej nocy pilnowania przedszkola... to jest bardzo ciężka praca wbrew pozorom ! wygananie intruzów to ciężka sprawa, oczywiście w wolnych chwilach w swojej cieciówce ( budce dozorcy ) ogląda na Polonii 1 obnarzone kobiety...a to świntuszek z niego...
;)
Dołączona grafika
Szwajceneger ! wystarczy spojrzeć to odrazu się oddaje stolca w majtki ! ach cóż za sroga mina chyba zaraz będzie kogoś bił po buzi.
;)
Dołączona grafika
A tutaj mama dziewczynki spod numerka 4. Nie wpiepsza słodyczy i żeby są zdrowe...tylko jak by takie troszki krzywe...ale to co ważne że nie zepsute !
;)
Dołączona grafika
No uwzieli się na te zęby ! ten pan też ma zdrowe, nie ma krzywych ale hmmm... zabawia się w królkia albo zajęca
;)
Dołączona grafika
znowu te zęby ! temu to kobyła wypierdziała chyba bo to wygląda.Lajtowa grzywka, lajtowe pejsy i odstające uszy - to jest to !
;)
Dołączona grafika
to chyba ostatnie zdjęcie z atrakcyjnymi zębami...tutaj nie tylko zęby są atrakcyjne, rzekłbym że cała pani jest atrakcyja.Bawi sie w zajęców wraz z panem z pod numerka 11.
;)
Dołączona grafika
Tutaj nie widzimy zębów, bo chyba wogóle ich nie ma.Babcia Kleofasa wcale nie taka rzadka na jaką wygląda ! to tylko pozory, podobno codziennie rano jeździ na rowerze po podwórku...ale to tylko spekulacje...
;)
Dołączona grafika
A ten kolega ma kswykę Matriks.Ma stylowe okularki i lubi Matriksa. Szczególnie Neo. Tylko te wąsiki piczkodrapki... i za duże zęby...ehhh
;)
Dołączona grafika
Tutaj jest Urban. Chyba wszyscy wiedzą dlaczego właśnie Urban... ma fajne uszy i wogóle.
;)
Dołączona grafika
I znowu osoba płci pięknej...hmm...pięknej ? ehehe gdyby nie ten ryj to może i pięknej... :)
;)
Dołączona grafika
Trochę ma za duża mordę, i do tego pedalska fryzura.Hmm kto to ? kobieta czy mężczyzna ? bo ja już sam nie wiem...no ale ważne że ma zjechany ryj a to sie liczy.
;)
Dołączona grafika
Dziadzia ? Dziadzia ???? Ten dziadzia to dziadzia filozof, widać po nim jak cholera. Pewnie wierzy w latające dywany i Dżina (tego czarodziejskiego z lampy)
;)
Dołączona grafika
Ahh...te lata '80...widać, że koleś jest luzakiem i pedałem.
;)
Dołączona grafika
;)
Nono ten kolo przypomina mi trochę wilkołaka a może pracownika microsoftu, trudno stwierdzić. Oglądał dużo gołych panien na komputerze i dostał zeza zbieżnego, ale nie jest najgorzej, tak z[beeep]any ryj można jeszcze poprawić operacyjnie.
;)
Dołączona grafika
A tutaj mamy pana Luigi, ma troche duży nos, ale za to nadrabia to swoim seksownym wąsikiem i fryzurką na [beeep]ke... łał wielki kwiat jest pod wrażeniem
;)
Dołączona grafika
I uwaga uwaga teraz nasz namber łan ! Aż sie płakać chce...jak można być taka ciotą to ja nie wiem :)
;)
Dołączona grafika
Oooo kolejny przykład pięknych i zdrowych ząbków, nie ma śladów pruchnicy ponieważ Marlenka czyści je dwa razy dziennie pastą do butów i zajada się do tego marchewkami. Nic tylko pozazdrościć, nie każdy potrafi wyhodować tak wspaniałe siekacze w warunkach naturalnych.
;)
Dołączona grafika
Tutaj mamy Władzia, jest trochę zdegustowany bo przed sekundą spojrzał w lustro i pomyślał: Fuuujjjj ??Dołączona grafika Władziu nie przejmuj się, nie jest jeszcze najgorzej.
;)
Dołączona grafika
Oj tu widzimy troche exotyczną twarz, Litka miała już 30 operacji plastycznych ale trudno ukryć skutki zderzenia z walcem drogowym... pomórz Litce 1745 4529 0000 5505 3401 9933
;)
Dołączona grafika
A tutaj mamy przyjemność przedstawić twarz 'la MC Giver, właśnie skończył tworzyć wyrzutnie rakiet z paczki od zapałek i wazeliny kosmetycznej a już zaraz zabiera się za swój najnowszy wynalazek - zestaw gumowa rozkosz na długie zimowe wieczory.
;)
Dołączona grafika
Hoho a któż to taki?? To jest Stefan! Może nie widać tego na pierwszy rzut oka ale Stefan to bardzo porządny chłop! Ząbków niema bo nie potrzebuje, pokarm spożywa głównie w płynie. Ma za to zabójczy nos i świetną fryzurą wyprowadzoną za uszy. Jesteśmy z tobą Stefcio Dołączona grafika!
;)
Dołączona grafika
To chyba nie wymaga komentarza... :)))
;)
Dołączona grafika
Elvis has left the building...
;)
Dołączona grafika
Przystojny kawaler, bez nałogów i pieniędzy, zakutasi z panną
która zaspokoi jego seksualne potrzeby. Krzyś lubi też czasem
schapać dzide, więc najlepiej żeby jego przyszła miłość
posiadała twardą, grubą lance po kolana.
;)
Dołączona grafika
Bartek kiblował z maty tylko 3 razy i to dopiero w 4 klasie.
;)
Dołączona grafika
Chomiczówka, chomiczówka... Maciuś hodowca chomików,
sam wygląda jak chomik. Jak był mały to dziadek go karmił z procy.
Teraz cóż on może dać swojemu wnuczkowi, jak nie pyszną swoją proce.
;)
Dołączona grafika
Stiven, Stiven tak na mnie wołają. Ludzie z poza mego miasta,
pewnie oni racje mają. Komu nastrzelać po buzi?
;)
Dołączona grafika
Tomek..., ale ta koszulka jest sucha i nawet nie pachnie...
To się mocniej sztachnij, a poczujesz, ty stara niewierna suko!
;)
Dołączona grafika
Oj popiło się wczoraj! Twarz lekko zarumieniona, widać że Zbychu
strzelił już dziś kac kupę. Potem machnął 2 browce na znieczulenie,
gnijącej wątroby i dziurawej nerki. Tylko skąd on wziął taki krzywy garnek na tą fryzurę !?
;)
Dołączona grafika
Babcia Józia zachwyca świeżym wyglądem i nienaganną fryzurą,
troszkę za bardzo wystawiła krzywe ząbale, ale piękna, promienista
twarz wszystko wynagradza. Gdzie się podziały tamte cum-shoty.
Aż się łezka w oku kręci.
;)
Dołączona grafika
Ruda z parteru obciągnie ci pysiora i ustruga kloca na klate,
jeśli tylko zechcesz. Niestety ,narazie jeszcze nikt nie chciał,
ale piękna codziennie odbiera mnóstwo telefonów!
Po osiedlu chodzi plotka, że dzwoniła nawet Krystyna z gazowni.
Ale to tylko spekulacje!
;)
Dołączona grafika
Ah te piękne rude baczki i seksowne spojrzenie.
Nasz kolejny bohater dostał zeza po 3 godzinach
marszczenia ogóra przed komputerem.
Ogląda gejowskie strony i wyobraża sobie ,że teraz to on schyla się po mydło.
;)
Dołączona grafika
Lucky luke to z niego nie będzie, ale za to może zębami orać pole,
albo służyć jako strach na wróble. Uwierz mi, że nie chciałbyś się z nim spotkać w ciemnej uliczce, sam na sam. Dżony szybciej stoi niż ty biegasz!

  • 0

#2 Bardock

Bardock

    Ocean of Apathy

  • 985 postów

Napisano 07 01 2008 - 18:47

Stare, sam daaaawno temu uczyniłem z tego nową wersję żal.pl :) www.rzal.up.pl :)

  • 0

#3 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 07 01 2008 - 21:05

Bardock jaki wstęp na stronie :)
  • 0

#4 Bardock

Bardock

    Ocean of Apathy

  • 985 postów

Napisano 07 01 2008 - 21:17

Ma się ten power :) Kiedyś lałem jak przeglądałem te fotki, teraz już mnie to nie bawi bo znam je na pamięć :)
  • 0

#5 Sanko

Sanko

    Pomocnik Tweaks.pl

  • 430 postów

Napisano 08 01 2008 - 10:28

ale jak ja je zobaczyłem to ze śmiechu nie mogłem wyrobić

a najlepszy to jest Lucky luke :)
  • 0

#6 Marcin5214

Marcin5214

    Początkujący

  • 70 postów

Napisano 15 01 2008 - 23:03

A ja myślałem, że mój "kolega" z klasy jest brzydki... :banana:

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych