Skocz do zawartości


Zdjęcie

Montowanie obrazu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 grzeg1

grzeg1

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 05 01 2007 - 12:25

Czy może ktos mi podpowiedzieć jak zamontować obraz płyty do wirtualnego dysku ? Kiedy próbuję to zrobić pojawia mi się okno z możliwością wyboru obrazu do zamontowania. Wybieram napęd z CD, ten mi sie otwiera i dalej mam wybór ale juz z zawartości płyty. Co zrobic aby zamontować cały obraz ( cała płytę)? Używałem kilku róznych programów (alkohol, powerISO, Daemon) i jest to samo. Nie umiem sobie z tym poradzić. Proszę o pomoc. Mój adres zxc111@op.pl
Pozdrawiam - grzeg1

  • 0

#2 Hugster

Hugster

    Tweaks.pl Team

  • 426 postów

Napisano 05 01 2007 - 14:02

Witam.

Do zamontowania obrazu płyty potrzebny Ci jest jej obraz, a wnioskuję że go nie masz. Najlepiej powinien być w formacie *.cue, *.iso, *.rng, *.mds. Najłatwiej utworzyć taki obraz przez Nero. Wkładasz płytę z grą, wybierasz opcje nagrania dysku z danymi a jako nagrywarkę (na górnym pasku) wybierasz nagrywarkę 'wirtualna'. Wybierasz format i formę zapisu i tworzysz na dysku obraz płyty. Po zakończeniu w miejscu, które wskazałeś do zapisu pojawi się plik. Teraz pozostaje jedynie uzyć Alcohola lub Deamon'a by zamontować obraz jako płytę wsadzoną do napędu.


---
Pozdrawiam
Hugster

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych