Skocz do zawartości


Zdjęcie

Monitor samsung 20'' pytanie o ustawienie rozdzielczości


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szym_

Szym_

    Początkujący

  • 78 postów

Napisano 08 07 2007 - 13:46

Monitor 20" TFT Samsung SyncMaster 205BW

czy kupno takiego monitora wiąże się z problemem ustawienia rozdzielczości w grach ?

1680 x 1050 - rodzielczość monitora.

czy obraz w grze bedzie widoczny na całym ekranie i nie bedzie rozciągnięty ?

  • 0

#2 Aman

Aman

    Windows 98/XP/Vista/Ubuntu

  • 955 postów

Napisano 08 07 2007 - 14:14

Rozdzielczość 1680 x 1050 to rozdzielczość nominalna, czyli najlepsza dla tego monitora, przy której wszystko będzie najlepiej widać. Ale to teraz wszystko zależy od konkretnej gry, bo nie wszystkie wyświetlają dobrze obraz przy takiej rozdzielczości.

  • 0

#3 Szym_

Szym_

    Początkujący

  • 78 postów

Napisano 08 07 2007 - 14:29

Rozdzielczość 1680 x 1050 to rozdzielczość nominalna, czyli najlepsza dla tego monitora, przy której wszystko będzie najlepiej widać. Ale to teraz wszystko zależy od konkretnej gry, bo nie wszystkie wyświetlają dobrze obraz przy takiej rozdzielczości.


powiedzmy gry nowego typu.np. Heroes V, Oblivion, Gothic 3, call of duty 2

i oczywiście nie będę grać przy takiej rozdzielczości. chodzi mi poprostu czy będę miał problemu z ustawieniem jakiej kolwiek rozdzielczości. niekoniecznie tej najwyższej.
  • 0

#4 Aman

Aman

    Windows 98/XP/Vista/Ubuntu

  • 955 postów

Napisano 08 07 2007 - 14:33

Problemu z ustawieniem rozdzielczości na pewno nie będzie, a obraz w tych grach będzie dobrze wyświetlany przy innej rozdzielczości to już nie wiem. Ale raczej nie powinno być przy tym problemów :(
  • 0

#5 Keth

Keth

    Początkujący

  • 18 postów

Napisano 19 07 2007 - 10:33

Mam Samsunga 206BW i z doświadczenia mogę powiedzieć, że większość gier oferuje rozdzielczości panoramiczne i nie ma z tym problemów ;)

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: zmiana rozdzielczości problem rozdzielczość ustawienie rozdzielczości



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych