Skocz do zawartości


Zdjęcie

Monitor do 2000zł z matrycą IPS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Zapaczony

Zapaczony

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 07 08 2012 - 16:46

Witam,
Po złożeniu komputera zostało mi jeszcze 2000zł na nowy monitor, tylko z racji tego że nie mam zbyt dużego pojęcia o monitorach (Jakieś tam mam) to postanowiłem poprosić o pomoc bardziej rozgarniętych kolegów.
Na początek napiszę kilka warunków które musi spełniać mój przyszły monitor, więc:

- 27 calowa matryca
- Musi się mieścić w granicach 2000zł (Ewentualnie o zbyt dużo nie przekraczać budżetu)
- Matryca IPS albo S-IPS (Ewentualnie PVA)
- Bardziej niż zadowalająca równomierność podświetlania
- Realistycznie odzwierciedlone kolory
- Jak najkrótszy czas reakcji (Tak żebym mógł komfortowo grać w "szybkie" gry i przy tym nie zajmować ostatniego miejsca w potyczkach sieciowych).

Głównie komputer będzie używany do oglądania filmów (Czasami w dużej ich ilości) i grania w gry te bardziej dynamiczne jak i te mniej, a w okresach bez "filmowych" czy "growych" głównie będzie używany do czytania różnej maści artykułów, jak i tworzenia grafiki (Tylko i wyłącznie dla siebie, ewentualnie by móc się ponabijać z przyjaciół :) ) (Jeżeli matryca IPS nie nadaję się do grania w "strzelanki" to oczywiście nie ma problemu z wyborem innej, bo w sumie głównie do tego służy mi komputer, poza praca)

Później jak wrócę do domu napiszę moje sugestie, bo niestety teraz nie mam dostępu do tego co wczoraj "wygrzebałem" a, w między czasie czy któryś z kolegów albo i koleżanek ^_^ mógłby mi pomóc w wyborze mojego przyszłego monitora?

Użytkownik Zapaczony edytował ten post 07 08 2012 - 16:57

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: matryca IPS



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych