Skocz do zawartości


Zdjęcie

Monitor LG W2452V-PF I Karta Graficzna GTX280


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 lukaszintel86

lukaszintel86

    Początkujący

  • 33 postów

Napisano 12 03 2009 - 09:02

Witam was bardzo serdecznie.

Zakupiłem całkiem niedawno nowy komputer (W sygnaturce macie dokładną specyfikację) Jak narazie nic nie podkręcałem nic nie zmieniałem tylko pamięci ustawiałem na 2.1 tak jak zaleca producent oraz w płycie ustawiłem dla nich parametr lighter.

Od pewnego czasu dzieją się dziwne rzeczy z moim monitorem - o ile mozna to nazwać dziwną rzeczą A więc do rzeczy.

Od czasu do czasu pojawia się mały problem z monitorem gdyż mrugnie raz, dzieję się to raz za 2,3 godziny, monitor na sek zgaśnie a potem się odpali z powrotem jak by nic się nie stało, częstotliwość odświeżania mam nastawioną standardowo na 60 tak jak sobie ten model LG sam dopasował.

Nie wiem komletnie czyja to jest wina kabel jest nowy wszystko jest nowe a tu takie cyrki, to samo dzieje się na VISTA 64BIT i XP 32BIT (zmieniam dyski w szufladzie i mam zupełnie inny system włożony)

Bardzo proszę o poradę i czy może ktoś się już spotkał z następującym problemem ?


pozdrawiam Łukasz

  • 0

#2 Lisciu156

Lisciu156

    Stały użytkownik

  • 256 postów

Napisano 12 03 2009 - 09:05

Sprawdz monitor na innym kompie, jeżeli nie, to chyba karta graficzna.

  • 0

#3 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 12 03 2009 - 14:53

Problem występuje od zawsze czy od jakiegoś czasu ?
Sprawdź jakie masz temperatury na grafie (BIOS a potem EVEREST)
Przetestuj grafę programem
np.
http://www.google.pl/search?hl=pl&lr=&...k06&spell=1
Sprawdź czy na innym kompie twoja grafa działa dobrze
  • 0

#4 lukaszintel86

lukaszintel86

    Początkujący

  • 33 postów

Napisano 15 03 2009 - 00:46

powiem wam szczerze ze wcześniej na poprzednim kapie to wszystko działało jak najbardziej ok, wiec wydaje mi się że to wina karty graficznej

wcześniej posiadałem ge force 7900gs i było ok, nie wiem może to wina jest sterownika ale jakiegoś od grafiki, wgrane mam najnowsze sterowniki a grafika bez stresu trzyma tak kolo 46 stopnie nie wiem ale słyszałem ze gtx280 się troszkę grzeją

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych