Skocz do zawartości


Zdjęcie

Migający dół ekranu w laptopie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sequence

Sequence

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 23 06 2015 - 11:40

Witam. Posiadam laptopa Lenovo R400. Już od pewnego czasu miga w dół ekranu w tym lapku...  Jeśli laptop chodzi dłużej miganie się nasila, ale tylko na dole. Lecz kiedy włączy się wygaszacz ekranu to miganie ustaje (nie do końca ale mniej miga). Mówiono mi aby podłączyć lapka do innego monitora, gdy go podłączyłem do mojego komputera zewnętrznego na lapku migał dół ekranu, a na monitorze zewnętrznym nie... Może wiecie czego może być to wina, i jak droga była by wymiana tego. Na dolę dodaje link do filmiku na którym widać to miganie są to kreski na dole ekranu... Z góry przepraszam za jakość i wgl. 



  • 0

#2 bipiw

bipiw

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 180 postów

Napisano 23 06 2015 - 15:41

Filmu nie widać. Znając życie to masz matryce do wymiany, ewentualnie kabelek lub ostatecznie usterka na płycie głównej. Podłącz wyjście pod zewnętrzny monitor to wyeliminujesz/potwierdzisz usterkę płyty(chociaż czasem takie sprawdzenie nie przynosi wiarygodnych rezultatów).



Użytkownik bipiw edytował ten post 23 06 2015 - 15:50

  • 0

#3 Sequence

Sequence

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 23 06 2015 - 19:05

Jak nie widać filmu ? U mnie widać... A co do podłączenia pod zewnętrzny monitor to pisałem że podłączyłem i na zewnętrznym nie było tego problemu 


  • 0

#4 bipiw

bipiw

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 180 postów

Napisano 23 06 2015 - 22:50

No dostaje komunikat: Zaloguj się by obejrzeć film. Skoro na zew. było ok to teraz pasowałoby podstawić nową matrycę(albo jakąś inna pasującą na próbę).


  • 0

#5 Sequence

Sequence

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 24 06 2015 - 12:12

No właśnie wiem... Muszę się rozejrzeć na allegro za jakąś matrycą pasującą do mojego lapka 


  • 0

#6 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 10 07 2015 - 20:24

Spadł ci może ostatnio albo wiozłeś go w bagażniku? Na 100% oderwała się jakaś tasiemka.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych