Skocz do zawartości


Zdjęcie

Matura z infy+ksiązka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 norbi123

norbi123

    Początkujący

  • 132 postów

Napisano 26 02 2010 - 19:48

Witam, zdaję w tym roku maturę rozszerzoną z informatyki i zastanawia mnie jedna rzecz. Co myslicie warto zamawiac jakąś ksiązkę np z allegro przygotowywująca do matury czy lepiej korzystac tylko z materiałow zamieszczonych w sieci ktorych jest duzo lecz sa one porozrzucane? Jezeli ktos zna lub korzystal z fajnej ksiazki to bylbym wdzieczny za tytul. Znalazlem juz w sieci rozne ciekawe strony ale jak ktos zna jakas to moze podac moze akurat jej sie nie doszukalem

  • 0

#2 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 26 02 2010 - 21:03

"Rozbudowa i naprawa komputerów PC" - bardzo dobry tytuł.
http://merlin.pl/Rozbudowa-i-naprawa-komputerow-PC-Wydanie-XVIII_Scott-Mueller/browse/product/1,680219.html

Kiedyś na komputerze miałem jeszcze książkę która opisywała nawet pojedyncze piny w PCI. Jeżeli uda mi się znaleźć tytuł to dopiszę.

  • 0

#3 norbi123

norbi123

    Początkujący

  • 132 postów

Napisano 26 02 2010 - 22:53

Wielkie dzieki tytuł naprwde godny uwagi ksiazka troch droga ale google ma wszystko:). jak bys znalzal tytul tej drugiej ksiazki to podaj go tu lub blandzi@tlen.pl. a takze czekam na inne propozycje bo maturka tuz tuz a z czegos musze sie pouczyc :)
  • 0

#4 Kazeeny

Kazeeny

    Stały użytkownik

  • 209 postów

Napisano 27 02 2010 - 11:57

To jest dobra książka do informatyki: http://podreczniki24.pl/informatyka-operon-podrecznik-czesc-p-5474.php (druga część też jest, dotyczy głównie sieci, bezpieczeństwa i wielu innych tematów) - Pierwsza część to głównie algorytmy i programowanie w C++. Gdzieś z 70-80% algorytmów, które obowiązują na maturze, znajdziesz w tej książce. Wraz z implementacją w c++.
Ponadto, jeżeli chcesz poćwiczyć programowanie, to są strony typu SPOJ.

Użytkownik Katarina edytował ten post 27 02 2010 - 12:00

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych