Skocz do zawartości


Zdjęcie

Matryca. Gdzie kupić nową?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zamir

Zamir

    Początkujący

  • 56 postów

Napisano 23 12 2010 - 00:35

Witam.

Pisze z takim problemem, ponieważ od jakiegoś czasu jak pisałem sobie dokumenty, zwłaszcza na białym tle zauważyłem pionowy pasek długości 2 cm który niejako świecił na różowo. Myślałem no ładnie, poszły piksele akurat tak pod rząd w pionie. Przyzwyczaiłem się, aż tu nagle: Myje sobie monitorek i patrze, co jest! Przy zgaszonym zauważyłem po prostu że matryca pękła w tym miejscu, jak by ktoś nożem zrobił kreskę. Jako że monitor już mam dość długo, chyba z 6 lat (lcd ACER AL1923 21` 4:3 PVA) więc no w sumie na lcd to już chyba wiek sędziwy.

Zastanawiam się co będzie dalej. Wg. mnie może po prostu kiedyś sie monitor nie zaświecić. Bardzo jestem z niego zadowolony i chciałem się już porozglądać nad nową/używaną matrycą do tego modelu. Szukałem na allegro no nic, takiej nie ma. Szukałem na googlach też nie powiodło się.

Macie jakies pomysły? Wiem... moge kupić tani monitor na TNie. Ja jednak cenie sobie jakość monitora a nie chce kolejnych 1200zł wydawać ;) Chyba że zakup matrycy okaże się w ogóle nie opłacalny.

pozdro!

  • 0

#2 honolkat

honolkat

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 23 12 2010 - 09:34

Kupno nowej matrycy jest nieopłacalne, musiałbyś naprawdę trafić. Czasami widziałem coś na ebayu albo na giełdach komputerowych. Czasami stoją z jakimś tanim sprzętem z niemiec.

  • 0

#3 shredderr

shredderr

    Początkujący

  • 11 postów

Napisano 12 01 2011 - 17:57

www.ebay.co.uk :tajemniczy_mietek:
A tak na amrginesie to wymiana prawdopodobnie nieoplacalna.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych