Skocz do zawartości


Zdjęcie

MSI 865PE Neo2-P - Problem z USB i LAN


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Quake96

Quake96

    Początkujący

  • 17 postów

Napisano 17 02 2015 - 16:10

Witam serdecznie :)

Mam problem z w/w płytą główną. Otóż żadne z gniazd USB wbudowanych w płytę główną nie działa. Podłączony jest także przedni panel, oraz czytnik kart pamięci z jednym portem USB, lecz również te gniazda nie działają :/ Dodatkowo po zainstalowaniu świeżego Windows XP z dodatkiem Service Pack 3, mam problem z wbudowaną kartą sieciową. Wszystkie urządzenia (o dziwno nawet karta graficzna na AGP i dźwiękowa na PCI) automatycznie się zainstalowały, z wyjątkiem wspomnianej karty sieciowej. Ta wykrywana jest w Menedżerze Urządzeń jako "Kontroler Ethernet" bez sterownika. Ktoś powie, że może Windows nie ma do niej sterowników, no okej, ale... Mam dwie karty sieciowe na PCI, które działają i wiem, że po podłączeniu do XP powinny zostać automatycznie zainstalowane, bez dodatkowych sterowników. Jak jest w praktyce? Tak samo jak ze zintegrowaną kartą. Brak jakichkolwiek sterowników :/

 

Co z tym robić? Wiem, że mogę ściągnąć stery z netu, ale chciałbym wiedzieć co stoi za uszkodzeniem kontrolera USB i brakiem automatycznej instalacji tych kart sieciowych.



  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: MSI USB LAN



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych