Skocz do zawartości


Zdjęcie

Logowanie do Skype, brak połączenia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 tomek520

tomek520

    Początkujący

  • 47 postów

Napisano 12 02 2013 - 12:32

Mam problem z programem Skype wer. 6.1.0.129. Zainstalowałem go na komputerze i po prostu nie mogę się zalogować. Nie pokazuje się 'okienko' do wprowadzenia nazwy użytkownika i hasła. Próbowałem instalować inne wersje, starsze, dalej to samo. Odinstalowałem Skype programem Revo Uninstaller, który dokładnie wyrzuca wszystkie śmieci po programie, ale nadal nic z tego ... Wyłączyłem też zapore systemu - bez skutku. Nawet próbowałem wyłączyć Avasta i dalej .. nic :/
Nie mam juz pojęcia co zrobić, jak to naprawić. Wirusa raczej nie ma, który blokowałby coś.

Dodaje zrzut z ekranu
System:
Windows XP SP3

Załączone miniatury

  • bez tytułu.JPG

  • 0

#2 100nka

100nka

    Stały użytkownik

  • 194 postów

Napisano 14 02 2013 - 14:30

Naprawde ciekawa rzecz. W opcjach tylko 3 zakładki? Hmm a bawiłeś się Skype Portable? Jest to wersja bezinstalacyjna. Może instalator coś namieszał (skype jest usługą systemową a nie aplikacją). Kiedy masz te swoje martwe okno - co masz dostępne pod Menu Skype albo Narzędzia (lewy górny róg)?

  • 1

#3 tomek520

tomek520

    Początkujący

  • 47 postów

Napisano 16 02 2013 - 15:01

Mam dostęp do Skype, Narzędzia, Pomoc. W sumie nic tam nie ma ...
Teraz właśnie spróbuje zainstalować Portable na pendrive. Może zadziała bo już nie mam pojęcia ...

Wersja Portable wcale nie odpala ... Zastanawiam się nad zmianą antywirusa, być może Avast utrudnia sprawę

Problem rozwiązany :) Avast odinstalowany, zainstalowany Avira 2013 i Skype działa :) Czyli wina gdzieś w tym Avascie. Temat do zamknięcia :) Dzieki za pomoc.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: skype



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych