Skocz do zawartości


Zdjęcie

Livebox i port USB ACC


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 niebieski326

niebieski326

    Obserwator

  • 9 postów

Napisano 28 05 2007 - 19:57

W Liveboxie TP jest port USB ACC - pisze że do podłączenia urządzeń zewnętrznych np. kamerki internetowej, tylko nigdzie nie jest opisane jak skonfigurować go do obsługi kamerki lub pendrive. Czy ktoś wie jak to zrobić???? Z góry thx :)

  • 0

#2 Hugster

Hugster

    Tweaks.pl Team

  • 426 postów

Napisano 28 05 2007 - 21:48

Witam.

No niestety (a raczej stety), z oferty TP SA nie korzystam więc nie mam również styczności z owym urządzeniem. Ale bywając na różnych stronach pamiętam, że jeszcze nie jest możliwe użytkowanie akcesoriów pod port usb - wiąże się to z brakiem odpowiedniego oprogramowania. Być może się już to zmieniło, ale z tego co abonenci tpsa pisali - po pytaniu odnośnie livebox'a informatyk na infolinii odkłada słuchawkę :)

Proponował bym, zadzwonić na biuro obsługi użytkownika neostrady i zapytać jak to jest faktycznie. Sam szczerze powiem jestem ciekaw - było by to świetne wyjście pod dyski lub drukarki sieciowe. A tak po za tematem, natknąłem się dziś na blog jednego z użytkowników wspomnianego LB i znalazłem tam informację, że urządzenie wiesza się średnio 2 razy na weekend :| - u Ciebie też to występuje?


---
Pozdrawiam
Hugster

  • 0

#3 niebieski326

niebieski326

    Obserwator

  • 9 postów

Napisano 29 05 2007 - 16:48

u mnie jeszcze ani razu LB sie nie zawiesił - mam go dopiero 2 dzień, jedyne co to AdMuncher blokował mi panel admina

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Livebox



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych