Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lista TOP 100 Najlepszych Katalogów w Polsce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 SeoSklep24.pl

SeoSklep24.pl

    Początkujący

  • 22 postów

Napisano 11 06 2014 - 09:56

Witam.

Chciałbym zaprezentować najnowszą odsłonę Listy Najlepszych Polskich Katalogów SEO, która została przygotowana specjalnie dla osób, które chcą zacząć Ręcznie Linkować swoje strony www, blogi itp.

Lista została stworzona w sposób bardzo wymagający. Każdy katalog został sprawdzony bardzo dokładnie – na liście znalazły się tylko sprawdzone katalogi, które faktycznie przedstawiają wartość dla każdego pozycjonera. Nie znajdziecie na liście katalogu, który dodaje wpisy bez moderacji lub akceptuje strony łamiące prawo. W celu sprawdzenia walorów SEO, wykorzystaliśmy narzędzia Domain Age Checker, statystyki MOZ oraz autorskie skrypty określające wartość BL, site, skrypt i inne informacje.

Obok każdego katalogu znajdziecie takie informacje, jak:

Page Rank
Domain Authority
Page Authority
Ilość Backlinks
Wiek katalogu
Informacja o linku zwrotnym
Rodzaj skryptu
Site strony

Tymczasem zapraszamy do pobrania listy za darmo i skorzystania z niej – życzymy miłego katalogowania i zdobywania pozycji dzięki tym najmocniejszym polskim katalogom stron!

Kliknij Tutaj i Pobierz Listę TOP 100 Najlepszych Katalogów w Polsce

 



  • 0

#2 BestiaNoFair

BestiaNoFair

    Początkujący

  • 16 postów

Napisano 20 02 2015 - 20:33

Na szczęście mam 'spamowy' adres e-mail dla takich stron jak powyższa, pobierzesz listę która niestety mnie nie oczarowała (max 5 katalogów których nie znałem) a w zamian co tydzień spam :)



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych