Skocz do zawartości


Zdjęcie

Laptop do 3000 zł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Demurral

Demurral

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 16 09 2013 - 13:40

Witam.

 

Zanim zaczną się posty, mówiące abym przeczytał tysiąc innych tematów z dosłownie tym samym tytułem - egoistycznie powiem, że być może mam inne wymagania, a do zakupu laptopa podchodzę bardzo poważnie, więc zależy mi na znalezieniu czegoś tak doskonałego dla mnie, jak to tylko możliwe w tym przedziale. Bardzo proszę o wyrozumiałość. 

 

Nie przeciągając tego dłużej - czego wymagam od laptopa?

 

Już za jakieś dwa tygodnie zaczynam studia, nowe miasto, masa kilometrów od mojego miejsca zamieszkania, więc laptop będzie moim głównym i jedynym komputerem, a co za tym idzie chcąc, nie chcąc, musi być "uniwersalny", jednak jest kilka rzeczy, na których zależy mi szczególnie:

 

- wytrzymałość baterii; niby banał, jednak jest to niezbędne,

 

- konkretny ekran; w miarę możliwości oczywiście, jednak jestem troszkę kinomaniakiem, więc jest to dla mnie istotny element,

 

- sprzęt umożliwiający grę w najnowsze produkcje; co tu dużo mówić, zawsze lubiłem sobie pograć, więc chciałbym, żeby laptop mi to umożliwiał,

 

- niezawodność; brzmi może banalnie i wiem, że nie da się tego "obiecać", jednak obecnie bez komputera czuję się jak bez ręki, dlatego chcę, żeby ten mój wyśniony laptop był tak niezniszczalny, jak to tylko możliwe. ;)

 

 

Jeśli tylko ktoś z Was, drodzy forumowicze, ma jakieś pytania dodatkowe - bardzo chętnie odpowiem.

 

Z góry dziękuję za zainteresowanie tematem i wszelkie odpowiedzi,

Demurral.

 

 



  • 0

#2 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 16 09 2013 - 16:48

Jaki rodzaj matrycy cię interesuje ? Jaka wielkość/rodzielczość matrycy ? Czy laptop ma być z preinstalowanym systemem czy jest to bez znacznia ?

 

Do głowy w tym budżecie przychodzi mi jedynie Lenovo Y580 z Core i5, 4/8GB ram, 1TB HDD i grafiką GTX660M na tym da się pograć spokojnie w nowości. Nie ma innych laptopów z lepszymi układami grafiki do 3000zł.



  • 0

#3 Weksel

Weksel

    Intel inside

  • 646 postów

Napisano 16 09 2013 - 17:21

Lenovo Y580 z matrycą fullhd, ewntualnie Lenovo Y500 (ale ten trochę droższy).

Bateria trzyma około 4 godziny na integrze, ekran full hd, gry uciągnie (ale trzeba czasem zrezygnować z maksymalnych ustawień).

 

Ewentualnie coś od msi - seria GX, GP - z tym, że te laptopy wyglądem nie grzeszą...


  • 1

#4 Torad_eu

Torad_eu

    Początkujący

  • 36 postów

Napisano 20 09 2013 - 12:36

Nie grzeszą wyglądem oraz jakością wykonania,dlatego też w tym przypadku moim zdaniem lepszym wyborem będzie Lenovo Y580,niekoniecznie z matrycą full HD,wazne jest to aby była matowa bo to ma znaczenie podczas gier czy oglądania filmów.


  • 0

#5 kurier-euro

kurier-euro

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 20 09 2013 - 18:50

zdecydowanie Lenovo


Użytkownik kurier-euro edytował ten post 20 09 2013 - 18:51

  • 0

#6 bluragana6

bluragana6

    Początkujący

  • 28 postów

Napisano 23 09 2013 - 21:12

Podzielam tutaj pogląd kolegi na temat laptopów Lenovo - do tej ceny jedne z najlepszych., np. Lenovo IdeaPad Y580.


Użytkownik makensis edytował ten post 12 01 2015 - 16:50

  • 0

#7 lukwaw

lukwaw

    Początkujący

  • 17 postów

Napisano 24 09 2013 - 21:28

Podzielam tutaj pogląd kolegi na temat laptopów Lenovo - do tej ceny jedne z najlepszych

A możesz zargumentować dlaczego akurat ten model Lenovo?


  • 0

#8 kartex

kartex

    Początkujący

  • 16 postów

Napisano 26 09 2013 - 15:40

Jest jeszcze Samsung SERIES 3 (NP350E7C-S09PL). Na pokładzie procek i7, grafika AMD Radeon HD 7670M, i wgrana Winda 8.

,



  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: laptop do gier laptop dla studenta laptop na studia laptop od 2500 do 2999zł



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych