Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lagi w cs 1.6 i gta san andreas


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 WaRRioR123

WaRRioR123

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 29 07 2014 - 19:03

Witam, otóż mój problem polega na tym że tną mi się gry takie jak cs 1.6 czy gta san andreas. Te gry nie mają jakiś dużych wymagań. Ale inne gry, które mają o wiele większe wymagania wgl się nie tną

Mój komputer:

System:Microsoft Windows XP Professional

Procesor: Intel(4) Pentium9® 4 CPU 3.20Ghz

Pamięć RAM: 2046MB

Karta wideo: NIVIDA Quardo FX 3400/4400

 

Używałem programy do usprawnienia PC takie jak: Game Booster, Clener.Hwm Moinitor (temperatura jest dobra) skanowałem system antywirusem wykryło mi parę virusów.

W cs są dobrze ustawione FPS (lagi są tylko jak poruszam myszką w trakcie gry "na botach")



  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 29 07 2014 - 20:46

Pewnie masz Ping za wysoki i dlatego gry Ci się lagują.

W systemach XP Professional, Vista Business i Ultimate istnieje możliwość wyłączenia ograniczenia poprzez edycję odpowiedniej zasady, za pośrednictwem Edytora Zasad Grupy. Aby wyłączyć ograniczenie kolejno wykonujemy:

Uruchamiamy Edytor Zasad Grupy, Start => Uruchom => gpedit.msc

Przechodzimy do Konfiguracja komputera => Szablony administracyjne => Sieć => Harmonogram pakietów QoS

Klikamy dwukrotnie lewym przyciskiem myszy na zasadzie Ogranicz rezerwowalną przepustowość.

W oknie właściwości będą widoczne trzy opcje Nie skonfigurowano, Włączone oraz Wyłączone. Zaznaczamy opcje Włączone, po czym w polu >Limit przepustowości (%) wpisujemy wartość 0, podobnie jak na poniższym zrzucie. Po zmodyfikowaniu ustawień wybieramy Zastosuj i potwierdzamy OK.

W systemach z serii Home Edition zniesienie tego ograniczenia wymaga ingerencji w rejestr systemowy.

Otwieramy edytor rejestru Start => Uruchom => regedit

Przechodzimy do klucza

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows

Tworzymy nowy podklucz poprzez PPM (Prawy Przycisk Myszy) na wpisie Windows => Nowy => Klucz

Jako nazwę klucza przyjmiemy Psched

Zaznaczamy Psched i w prawej części okna tworzymy nowy wpis, PPM => Nowy => Wartość DWORD

Nazywamy ją NonBestEffortLimit.

Dwukrotnie klikamy na nowo utworzonym wpisie, zaznaczamy iż chcemy wprowadzić dane w systemie dziesiętnym i w polu wartości wpisujemy liczbę 0.

Zamykamy edytor rejestru i restartujemy komputer.

  • 0

#3 WaRRioR123

WaRRioR123

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 01 08 2014 - 14:40

Zrobiłem dokładnie jak kazałeś i nie zadziałało. Myślę że to nie wina pingu, nawet gdy w cs włączam konsole i chcę ją przesunąć to strasznie tnie.


  • 0

#4 WaRRioR123

WaRRioR123

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 01 08 2014 - 16:09

A właśnie przejrzałem ten edytor rejestru i w NonBestEffortLimit. niechcę się zapisać system dziesiętny



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych