Skocz do zawartości


Zdjęcie

Który telefon wybrać?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 realego

realego

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 14 03 2016 - 21:44

1. Honor 4X

 

2. Nokia Lumia 640 XL

 

3. Samsung Galaxy J5

 

Telefon do 800-850zł. Używam telefonow tylko do dzwonienia i aplikacji typu pogoda, nawigacja, youtube. Aparat również musi być dobry. Wybrałem te 3 najciekawsze, ale czekam na inne propozycje, jednakże wolałbym jedynie coś z w/w trzech.



  • 0

#2 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 14 03 2016 - 23:54

Proponuję zamiast tych słabiutkich telefonów z przestarzałymi procesorami i aż 1GB ram - HTC Desire 820. 



  • 0

#3 realego

realego

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 15 03 2016 - 08:21

HTC desire 820 to nie ta półka cenowa. 


  • 0

#4 Zadowolenie.pl

Zadowolenie.pl

    Początkujący

  • 79 postów

Napisano 15 03 2016 - 22:19

Może Huawei P8? Dobre parametry, płynnie chodzi nawet przy obciążeniu, zdjęcia w porządku, ekran b. dobry

A zastanawiałeś się nad zakupem używanego? Wtedy za jakieś 800-900 dorwałbyś np. LG G3, na androidzie 6.0 podobno super śmiga, wyświetlacz bardzo szczegółowy, wysokiej jakości zdjęcia, wymienna obudowa i bateria, tylko 5.5 cala ale dla niektórych może i to na plus ;)


  • 0

#5 tal

tal

    Początkujący

  • 106 postów

Napisano 18 05 2016 - 11:47

Zdecydowanie Lumia. Z tych wszystkich telefon ma najlepsze parametry. Poza tym w tej cenie androidy mogą się trochę zacinać. System windows Phone jest bardziej stabilny tak wiec akurat o to nie musisz się martwić... Dobra cena na Lumię 640 jest obecnie w sklepie rtv Euro agd. Kupisz za niecałe 550 zł.  Poza tym jest tam możliwość kupna telefonu na raty tak więc mozesz sobie kupić i potem powoli sobie bez stresu spłącać. 

 

Tak samo jak inne modele Lumii. 


  • 0

#6 romek89

romek89

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 20 08 2016 - 15:15

Ja też bym wolał lumie :) rok temu kupiłem Lumie 730 w sferisie bardzo podobną specyfikacje ma do 640 i od roku chodzi bardzo płynnie nie ma z nim żadnych problemów wcześniej posiadałem androidy podobnej klasy co ta lumia i po jakimś czasie chodziły fatalnie. Pytanie czy potrzebujesz jakieś wyszukane aplikacje ?? Ja akurat używam tych podstawowych które mają swoje odpowiedniki na windowsa.


  • 0

#7 flexxx

flexxx

    Początkujący

  • 31 postów

Napisano 28 09 2016 - 18:13

nie wymieniłeś tu alcatela pop4 który jest bardzo dobrym telefonem muzycznym z dobrym aparatem na którym Ci zależy, jak na ten przedział cenowy uważam go przyzwoity telefon z ciekawym designem


  • 0

#8 kikster

kikster

    Początkujący

  • 31 postów

Napisano 30 01 2018 - 23:49

Ja to osoniście polec Samsung Galaxy J5, dobra bateria, wydajność i wogóle jest warty swojej ceny
  • 0

#9 Betsi

Betsi

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 02 02 2018 - 13:18

Weź j5. Telefony Samsung są moim zdaniem najbardziej opłacalnym sprzetem z Androidem. Sama korzystam i jestem bardzo zadowolona. Choć raz na 2 lata wymieniam phone w Play to zawsze na Samsunga


  • 0

#10 nookie

nookie

    Początkujący

  • 20 postów

Napisano 07 02 2018 - 18:36

Z podanych przez Ciebie najlepiej pod kątem Twoich oczekiwań wypada Lumia, zwłaszcza jeżeli chodzi o aparat i funkcje z nim powiązane. 1GB to malutko, ale WP nie jest aż tak obciążający, jednak o superpłynności można zapomnieć - szybkość działania apek maskowana jest wszelakimi animacjami. No i wsparcie, a raczej coraz większy jego brak. W zakładanym przez Ciebie budżecie możesz pokusić się o Xiaomi Redmi Note 4, o najlepszych podzespołach na swojej półce cenowej (wersja ze Snapem 4/64). Kolejna sprawa - wykonanie, zamiast plastikowej budżetówki w takiej samej cenie możesz nabyć aluminiowy świetnie spasowany smartfon.. Aparat jest dobry. Po prostu dobry, nic ponadto, zdjęcia przy niekorzystnych warunkach mogą szumieć ale nie w stopniu uciążliwym dla zwykłego użytkownika. 



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych