Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kopiowanie plików między dyskami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ezLife

ezLife

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 28 05 2010 - 15:10

Witam.
Mam pytanie na temat kopiowania plików między dyskami. Sytuacja wygląda następująco - mam 2 dyski (każdy po 150 gb) po brzegi zapełnione różnymi mniej lub bardziej potrzebnymi plikami. Dokupiłem 3-ci dysk i chce na niego wgrać świeżego windows'a. Na tych dwóch dyskach prawdopodobnie szarżują wirusy i inne trojany, których kapsperczak nie wykrywa, chodź jestem świadom ich obecności no i jeszcze 4 letni windows, który aż zadziwia ilością wyświetlanych błędów.
Pytanie brzmi - czy istnieje jakiś osobny program, który mógłby monitorować kopiowanie plików między dyskami czy niestety będę skazany na jakiegoś antyvira ??

Edit:
Ewentualnie oprogramowanie, które ograniczy bądź zablokuje plikom z innych dysków ingerencje w nowym OSie.

Użytkownik ezLife edytował ten post 28 05 2010 - 17:12

  • 0

#2 sight

sight

    Stały użytkownik

  • 172 postów

Napisano 29 05 2010 - 15:05

Zainstaluj nod32 - podczas kopiowania bedzie monitorawał pliki (ale przez to bedzie kopiowalo sie bardzo dlugo)

pzdr,

  • 0

#3 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 29 05 2010 - 16:15

Zanim przystąpisz do kopiowania plików, na świeżym systemie załóż konto użytkownika z ograniczeniami, z reguły wirus ma tyle uprawnień co zalogowany użytkownik. Korzystaj z tego konta do momentu, aż nie upewnisz się że oczyściłeś te dwa dyski z wirusów.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych