Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kontrowersje dot. Mp4


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lich-koś

Lich-koś

    Who doesn't like chocolate rain?

  • 126 postów

Napisano 20 12 2008 - 13:17

No więc witam. Przebywam na tym forum już dość długo i mam pewne pytanie. Mam takie oto MP4:
http://members.merxmotion.com/skins/100c11...92&cat=1601

No i tu się pojawia problem. Mam to mp4 od czerwca i zepsuło mi się 2 razy z czego za każdym razem oddawałem na gwarancję (bo mi dawali nowe). No i tu rodzi się moje pytanie. Mp4 było przeze mnie upuszczane i zawsze wypadał jakiś trybik i dlatego się psuło. Więc czy kupić sobie nowe (bo ma słabą trwałość) czy po prostu to ja powinienem o nie bardziej dbać? Dodam, że mam strasznie krótki kabel od słuchawek co potęguje problem, bo nie mogę nosić mp4 w kieszeni.

  • 0

#2 Parry

Parry

    Kobieciarz

  • 325 postów

Napisano 20 12 2008 - 13:31

Na twoim miejscu kupił bym sobie jakiś pokrowiec i może by był bardziej wytrzymały... A jeżeli masz kase to kup sobie jakiegoś Creativa... Posłuży Ci troche...

  • 0

#3 Lich-koś

Lich-koś

    Who doesn't like chocolate rain?

  • 126 postów

Napisano 20 12 2008 - 21:48

Tylko że powstaje mały problem, bo nie mam pieniędzy i kupno byłoby ostatecznością. Dlatego tak myślę że może prościej by było kupić lepsze słuchawki i nosić go w kieszeni?
  • 0

#4 Parry

Parry

    Kobieciarz

  • 325 postów

Napisano 20 12 2008 - 22:43

No ale dobre słuchawki też kosztują... A z kieszeni nie wiem czy akurat tez nie wypadnie... Polecam Ci jakąś smyczke...
  • 0

#5 kreciknw

kreciknw

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 20 12 2008 - 23:57

http://www.allegro.pl/item512039433_nowe_s...super_cena.html a ja polecam Ci te słuchawki, są tanie (wersja OEM) może podróbki, moze oryginalne, nie sprawdzisz tego niestety; :confused: , niby opakowanie jest w porządku. Sprawują sie świetnie, dźwięk jest bardzo dobry, wiem bo sam takie mam i wiem co mówie :), nie ma żadnych trzeszczeń, pierdów, bass jest dobry.
  • 0

#6 Lich-koś

Lich-koś

    Who doesn't like chocolate rain?

  • 126 postów

Napisano 21 12 2008 - 15:05

No to jednak zdecyduję się na te słuchawki. Popatrzę jeszcze w sklepach niedaleko mnie i się zastanowię. Dzięki za pomoc :confused:
  • 0

#7 Jakub566

Jakub566

    Pedobear

  • 897 postów

Napisano 21 12 2008 - 15:54

Ja od około pół roku mam takie zestawik:
Creative ZEN+Creative EP-830(z pokrowcem w zestawie)+Oryginalny pokrowiec kupiony oddzielnie
Dźwięk kryształowy, wszystko wygodnie, na odtwarzaczu żadnej rysy.

Kiedyś miałem jakąś tam MP4-czwórkę, tak właściwie to nie udało mi się odtworzyć ani jednego filmu.Kiepa wa obsługa i mało funkcji.

Creative ZEN to świetny odtwarzacz, nawet po pół roku użytkowania.Ten wyświetlacz, filmy odtwarza jak marzenie. :confused:

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: mp4



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych